Aktuality

15.03.2017

Optika v konfekci

Nejde o brýle a ani se nechystáme na navrhování oblečení. Jedná se o portfolio produktů ÖLFLEX® CONNECT, které nezahrnuje pouze měděné kabely, ale je také zaměřeno na zákaznická řešení v oblasti optických kabelů
09.03.2017

Sportovec tělem i duší, handicap není překážka

Podpora handicapovaných je pro LAPP KABEL s.r.o. dlouhodobě hlavní prioritou v oblasti sociální zodpovědnosti. Mezi podporované patří například sledge hokejový tým SHK Lapp Zlín, Dětský domov Zlín i Lukáš Štěpjak z Hradce Králové.
03.03.2017

Konektory EPIC® nabíjí energií i světový biatlon

O zajištění energie pro přenosovou techniku, osvětlení a mnoho dalších zařízení při Světovém poháru v biatlonu se starají nezávislé zdroje elektřiny. Připojení kabelů ani přenos velkých výkonů by nefungoval bez konektorů EPIC® POWERLOCK.
20.02.2017

Vytváříme spojení napříč kontinenty

Nový Gotthardský úpatní tunel, podzemní tunel pod Bosporskou úžinou, 111 kilometrů nového tunelu pro metro v Dauhá. Když lidé mluví o projektech století, jako jsou tyto, zmiňuje se vždy jedno jméno: Herrenknecht, a spolu s ním i skupina Lapp.
06.02.2017

Fotovoltaika: Kabely nové konstrukce

Kabel H1Z2Z2-K nahradí v sortimentu stávající kabel ÖLFLEX® SOLAR XLR–R, který splňuje podmínky normy EN 50618 - ta bude od října 2017 sloužit jako základní standard pro testování a provoz fotovoltaických kabelů.
23.01.2017

Ochrana zdraví na prvním místě se SKINTOP® MS-HF-M

Hledáte vhodné vývodky pro kolejová vozidla, tunely nebo elektroinstalace ve veřejných budovách? Nová řada bezhalogenových kovových vývodek SKINTOP® MS-HF-M je to správné řešení!
11.01.2017

Nová řada kabeláže pro snímače a akční členy

Představením kabelů UNITRONIC® ROBUST S/A doplnila skupina Lapp své portfolio vysoce odolných kabelů ÖLFLEX® ROBUST, kabelů pro Profibus UNITRONIC® ROBUST a kabelů pro Ethernet ETHERLINE® ROBUST.
04.01.2017

Skupina Lapp boduje v žebříčku „Global Market Leader Index“

V ročním žebříčku německé univerzity St. Gallen, který hodnotí nejlepší společnosti v konkrétních oborech, byla skupina Lapp korunována králem v kategorii "integrovaných řešení pro kabelovou a spojovací techniku".
08.12.2016

Obří linka na zpracování trubek od společnosti Prestar

Prestar s.r.o. vyrábí stroje a zařízení ke zpracování trubek a tyčí do ocelářského a zpracovatelského průmyslu. Jedním z úspěšně realizovaných projektů bylo dodání linky do závodu Volžskij u Volgogradu - s Prestarem při tom spolupracoval i Lapp.
11.11.2016

Bezpečně doručené… I díky kabelům Lapp!

Bezobslužné robotické tahače CEITruck s periferními jednotkami zabezpečují distribuci materiálu po předdefinovaných dráhách ve výrobních halách. A k bezchybnému provozu přispívají i kabely Lapp.