Kabelová technika pro rozvaděče

Skupina Lapp nabízí komplexní řešení v oblasti kabeláže a příslušenství pro mnoho různých odvětví a průmyslových oborů. Výjimkou není ani rozvaděčová technika, která tvoří pomyslné srdce mnoha dobře fungujících strojů a systémů.

Rozvaděče a přístrojová technika

Napájení rozvaděčů, pohonů a zařízení obecně je možné díky velkým průřezům kabelů řady ÖLFLEX® CLASSIC a ÖLFLEX® SERVO. Stíněné varianty kabelů této řady zajišťují připojení a bezproblémový chod motorů řízených frekvenčními měniči.

Informace o procesech, poloze, otáčkách a celkovém chodu zařízení jsou od enkodérů a snímačů přenášeny do řidicího systému v rozvaděči pomocí datových a sběrnicových kabelů UNITRONIC®. Dokonalé připojení mnohažilových ovládacích a datových kabelů zajišťují průmyslové konektory EPIC®.

Kabelové příslušenství, vývodky SKINTOP® a ochranné hadice SILVYN® tvoří společně s kabely jednotný, kompatibilní a dobře fungující celek. Orientaci a přehlednost v jednotlivých kabelových trasách a propojích zajišťují odolné označovací systémy FLEXIMARK®.

Pro propojení uvnitř rozvaděče jsou vhodné jednožilové vodiče s jednoznačně definovanými barvami podle RAL. K dispozici jsou standardní harmonizované varianty H05V-K, H07V-K, ale také bezhalogenové nebo s mezinárodními aprobacemi (UL/CSA).

Díky mnohaletým zkušenostem s dodávkami kabelů a vodičů pro oblast průmyslu, vlastnímu vývoji, konstrukci a výrobě dokáže Lapp Group nabídnout vysoce kvalitní produkty s odpovídajícími vlastnostmi podle požadavků zákazníků. Pro snadný výběr kabelů nebo příslušenství nejen pro rozvaděčovou techniku je možné využít některé z našich online nástrojů.

K dispozici Vám jsou také naši obchodní zástupci a technická podpora týmu produktových specialistů.

 

Instalační kabely
Kabely pro uložení do země   
NYY-J, NYY-O
NYCY
NYCWY

UNITRONIC® Systémy datové komunikace
Nízkofrekvenční datové kabely   
UNITRONIC® LiYCY (TP)

Kabely pro sběrnicové systémy PROFIBUS   
UNITRONIC® BUS PB

ETHERLINE® Systémy pro průmyslový ethernet
Komponenty pro průmyslové sítě (PROFINET)   
ETHERLINE® PN Cat.5

EPIC® Průmyslové konektory
Hranaté konektory   
EPIC® H-A, EPIC® H-B

Kulaté konektory   
EPIC® LS1.5

SKINTOP® Kabelové vývodky

SKINTOP® kabelové vývodky plastové metrické   
SKINTOP® ST-M

SKINTOP® kabelové vývodky z poniklované mosazi metrické   
SKINTOP® MS-M

Kabelové průchodkové systémy   
SKINTOP® CUBE

SILVYN® Systémy pro ochranu a vedení kabelů

Systémy paralelně drážkovaných ochranných hadic pro kabely   
SILVYN® RILL PA 6