Letní akce pro velkoobchody

vizu%C3%A1l l%C3%A9to 2022

Pravidla pro letní akci.

1. Akci organizuje společnost LAPP Czech Republic s.r.o. se sídlem Bartošova 315, Kvítkovice, 765 02 Otrokovice, IČ: 25519506, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddílu C, vložce 29865 (dále jen „LAPP“ nebo „organizátor“).

2. Kód voucheru získávají pouze zákazníci, kteří jej obdrží e-mailem z adresy marketingcz(at)lappgroup.com

3. Kód voucheru uveďte ve Vaší objednávce. Poté Vám zašleme dárek (letní sada - nafukovací balón a kelímek).

4. Voucher můžete uplatnit od 25. 7. do 31. 8. 2022.

5. Voucher je jednorázový (můžete ho použít pouze jednou). Voucher je možné uplatnit pouze na produkty ze sortimentu ETHERLINE® LAN. Jedná se o konkrétně o tyto produkty ETHERLINE® LAN Cat. 6A patch kabelyETHERLINE® LAN 200 Cat.5eETHERLINE® LAN 500 Cat.6A, UNITRONIC® LAN.

6. Pokud objednáte přes náš e-shop vybrané produkty, dárek bude zaslán poštou na vybranou adresu Vám a celé Vaší pobočce. Maximálně však 10 kusů.

7. Platí pouze na online objednávky na LAPP e-shopu. 

8. Na akci nevzniká právní nárok a není možné ji směnit za hotovost ani místo ní požadovat jiné plnění. Akce platí do vyprodání zásob. Vouchery nelze sčítat.

9. Zákazník dává LAPP Czech Republic s.r.o. souhlas se zpracováním jeho osobních údajů pro účely organizace slevové akce a v rozsahu nutném k tomuto účelu v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679), o ochraně osobních údajů a zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, v platném znění. Účastník akce má právo k jejich přístupu, je oprávněn písemně požádat o poskytnutí informace o osobních údajích, které jsou o něm zpracovávány, a v případě porušení svých práv může požádat organizátora této akce o vysvětlení nebo požadovat, aby organizátor odstranil závadný stav nebo má právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Zákazník bere na vědomí, že má práva dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), o ochraně osobních údajů, tj. zejména že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může bezplatně kdykoliv odvolat, že má právo na opravu údajů, blokování a jejich likvidaci. Zákazník může své výše uvedené souhlasy kdykoliv odvolat písemnou žádostí zaslanou na výše uvedenou adresu společnosti LAPP Czech Republic s.r.o.

10. LAPP si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže včetně změny doby jejího trvání, či slevovou akci kdykoliv ukončit bez náhrad.