Sleva 50 % na ETHERLINE® ACCESS

teaser sleva etherline 02
Nakupte do konce června přes LAPP e-SHOP produkty pro průmyslovou automatizaci alespoň za 1000 € (včetně Cu) a my Vám dáme 50% slevu na nákup ETHERLINE® ACCESS!

Podmínky akce

  1. Akci organizuje společnost LAPP Czech Republic s.r.o. se sídlem Bartošova 315, Kvítkovice, 765 02 Otrokovice, IČ: 25519506, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddílu C, vložce 29865 (dále jen „LAPP“ nebo „organizátor“).
  2. Akce probíhá v období od 11.2.2019 do 30.6.2019.
  3. Voucher získává ten, kdo zrealizuje v době konání akce nákup vybraných produktů v hodnotě 1000 € (včetně Cu) a více. Tyto produkty mohou být nakoupeny jak standardní cestou e-mailem, tak přes e-shop.
  4. Odměnou za splnění podmínek je voucher code na 50% slevu na nákup produktů ETHERLINE® ACCESS, který bude zákazníkovi zaslán e-mailem nejpozději do 1 týdne od zaplacení objednávky. Platnost voucheru je do 30.6.2019. Voucher je možné uplatnit na e-shopu, nebo uvedením názvu slevového kódu v předmětu e-mailu s objednávkou.
  5. Pro hodnotu v EUR platí aktuální kurz dle ČNB v den fakturace dané první objednávky.
  6. Zákazník bude kontaktován přes e-mailovou adresu a voucher mu bude odeslán na e-mailovou adresu objednávající osoby.
  7. Na slevu nevzniká právní nárok a není možné ji směnit za hotovost ani místo ní požadovat jiné plnění. Akce platí do vyprodání zásob.
  8. Zákazník dává LAPP Czech Republic s.r.o. souhlas se zpracováním jeho osobních údajů, pro účely organizace Letní akce a v rozsahu nutném k tomuto účelu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, v platném znění. Účastník akce má právo k jejich přístupu, je oprávněn písemně požádat o poskytnutí informace o osobních údajích, které jsou o něm zpracovávány, a v případě porušení svých práv může požádat organizátora této akce o vysvětlení nebo požadovat, aby organizátor odstranil závadný stav nebo má právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Zákazník bere na vědomí, že má práva dle § 11 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může bezplatně kdykoliv odvolat, že má právo na opravu údajů, blokování a jejich likvidaci. Zákazník může své výše uvedené souhlasy kdykoliv odvolat písemnou žádostí zaslanou na výše uvedenou adresu společnosti LAPP Czech Republic s.r.o. V takovém případě však ztrácí nárok na výhru, nebyla-li akce ještě ukončena.
  9. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže včetně změny doby jejího trvání, či soutěž kdykoliv ukončit bez náhrady.