Sleva 50 % na jednožilové vodiče pro nové zákazníky

teaser sleva jednozilove vodice 04-H07V-H05V-web
Noví zákazníci u nás teď nakupují ještě levněji! Až do konce června pro ně totiž máme 50% slevu na jednožilové vodiče!

Podmínky akce

  1. Akci organizuje společnost LAPP Czech Republic s.r.o. se sídlem Bartošova 315, Kvítkovice, 765 02 Otrokovice, IČ: 25519506, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddílu C, vložce 29865 (dále jen „LAPP“ nebo „organizátor“).
  2. Akce probíhá v období od 1.4.2019 do 30.6.2019.
  3. Jednorázový voucher získává nově registrovaný zákazník LAPP a bude mu zaslán na e-mail uvedený při registraci.
  4. Voucher opravňuje zákazníka k užití jednorázové 33 % slevy na nákup jednožilových vodičů na e-shopu LAPP. Ke slevě bude navíc připočtena sleva 15 % za první nákup na LAPP e-Shopu a standardní 2% sleva za online nákup.
  5. Voucher se vztahuje na nákup produktů H05V-K <HAR> a H07V-K <HAR>.
  6. Platnost voucheru je do 30.6.2019.
  7. Na slevu nevzniká právní nárok a není možné ji směnit za hotovost ani místo ní požadovat jiné plnění. Akce platí do vyprodání zásob.
  8. Zákazník dává LAPP Czech Republic s.r.o. souhlas se zpracováním jeho osobních údajů, pro účely organizace Letní akce a v rozsahu nutném k tomuto účelu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, v platném znění. Účastník akce má právo k jejich přístupu, je oprávněn písemně požádat o poskytnutí informace o osobních údajích, které jsou o něm zpracovávány, a v případě porušení svých práv může požádat organizátora této akce o vysvětlení nebo požadovat, aby organizátor odstranil závadný stav nebo má právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Zákazník bere na vědomí, že má práva dle § 11 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může bezplatně kdykoliv odvolat, že má právo na opravu údajů, blokování a jejich likvidaci. Zákazník může své výše uvedené souhlasy kdykoliv odvolat písemnou žádostí zaslanou na výše uvedenou adresu společnosti LAPP Czech Republic s.r.o. V takovém případě však ztrácí nárok na výhru, nebyla-li akce ještě ukončena.
  9. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže včetně změny doby jejího trvání, či soutěž kdykoliv ukončit bez náhrady.