Aktuality

19.02.2018

České dráhy jezdí na ÖLFLEX® TRAIN

Společnost ČMŽO – elektronika s.r.o. se pustila do rekonstrukce jednotky Stadler a vyzkoušela nové produkty pro kolejová vozidla od Lapp Kabelu.
15.02.2018

Nejspolehlivější průmyslový ethernet díky ETHERLINE® ACCESS

Důvod, proč se LAPP rozhodl o toto nové rozšíření produktové palety, je jasný. Kombinace switchů ETHERLINE® ACCES a kvalitních průmyslových kabelů ETHERLINE® jsou nerozlučnými parťáky, kteří zajišťují dokonalou spolehlivost přenosu.
09.02.2018

Skladovací věž LOGIMAT® s kabelovým řešením ÖLFLEX® CONNECT přesně na míru

Pokud hledáte způsob jak snížit náklady v logistice, zvažte výhody skladovací věže LOGIMAT® od společnosti SSI SCHÄFER. Ušetříte díky ní čas i prostor na skladování a vychystávání zboží.
22.01.2018

Nový napájecí kabel ÖLFLEX® CHAIN TM šetří čas i náklady

Nový přírůstek do rodiny ÖLFLEX® - kabel ÖLFLEX® CHAIN TM představila skupina Lapp na veletrhu SPS IPC Drives v Norimberku už na podzim minulého roku. U nás se však jako horká novinka objevuje až letos.
12.01.2018

Ani drsné počasí polárního kruhu nezastaví lokomotivy Transmontana. Vyrobené v Rumunsku a poháněné komponenty made by Lapp.

Podmínky na polárním kruhu se těm u nás jen stěží podobají. Teploty v zimních měsících se daleko na severu pohybují v rozmezí od -20 °C až po -50 °C. To však není problém pro lokomotivy Transmontana vyrobené společností Softronic.
05.12.2017

Kabely ÖLFLEX® CLASSIC bez problému zvládají i radioaktivní prostředí

Na Slovensku nezaháleli a společnost ADROC-Tech, s.r.o. přišla s novým prototypem uklízecího vozíku ADX-TNR. Společnost se věnuje vývoji a výrobě zařízení pro ropný a jaderný průmysl. Jejich výrobky jsou hojně využívány všude po světě a nechybí v nich ani kabely made by Lapp.
24.11.2017

Konečně jednoduchý a jasný postup, jak vybrat energetický řetěz

Připravili jsme pro Vás praktického průvodce, se kterým zvládne návrh energetického řetězu opravdu každý. Čtěte, co všechno najdete v novém Technickém průvodci energetickými řetězy!
24.10.2017

Energetické nosiče LAPP - ochrana i vedení kabelů na pohyblivých osách

Kabely na pohyblivých částích strojů jsou extrémně namáhané a pro zajištění jejich funkčnosti a dlouhé životnosti je nutné zvolit vhodnou ochranu. Nejlepším řešením při lineárních pohybech je energetický řetěz, na který vsadila i společnost MICROSTEP.
15.09.2017

5 trendů v oblasti spojovacích technologií

Industry 4.0, stejnosměrný proud místo střídavého i vysoce spolehlivé konektory. Nejen to jsou aktuální trendy ze světa spojovacích technlogií. Jak k nim přistupuje výrobce kabelů a kabelového příslušenství skupina Lapp z německého Stuttgartu?
23.08.2017

COCA COLA & KABELY LAPP: ÖLFLEX® ROBUST v evropských stáčírnách

Pro dodržení přísných standardů hygieny i kvality u svých plnicích linek se ve společnosti Coca Cola rozhodli spolehnout na bezhalogenový kabel ÖLFLEX® ROBUST made by Lapp.