Aktuality

15.01.2020

LAPP rozšiřuje svůj sortiment

S pokračující průmyslovou digitalizací se zvyšují požadavky na kompletní kabelové řešení – kabely musí být tenčí, konektory štíhlejší a celkově řešení musí být kompaktnější.
13.12.2019

LAPP Canada poskytuje kompletní řešení kabeláže pro kanadský pivovar

Velká severoamerická pivovarnická společnost nedávno vybudovala nové zařízení o rozloze více než 37 000 m2. Otevřít se má koncem tohoto roku a bude největším pivovarem v západní Kanadě.
26.11.2019

LAPP VÍ JAK: Robotická hadice Multiflex

Jednou z novinek v portfoliu ÖLFLEX®CONNECT je robotický řetěz Multiflex. Ve videu uvidíte, že řetěz MULTIFLEX si snadno dokážete upravit sami dle svých potřeb. A jak na to? Budete k tomu potřebovat pouze šroubovák.
15.11.2019

LAPP AUSTRIA jede na zelené vlně

Po rozsáhlém plánování, které měl na starost projektový tým, byl na střeše skladu LAPP v Rakousku instalován fotovoltaický systém. Do provozu byl uveden 11. července 2018. Hlavní motivací bylo přispět k ochraně životního prostředí tím, že každý den velkou část elektřiny LAPP AUSTRIA vyrobí ze slunečního záření.
16.10.2019

Bezpečná plavba ve velkých vodách

Hamburská námořní asociace klade velký důraz na vysokou kvalitu všech technických komponentů, včetně těch kabelových, a proto nyní námořní klub instaloval kabely LAPP do své jachty Haspa. Závodní plachetnice totiž vyžadují nejen skvělou posádku, ale i dokonalé vybavení.
25.09.2019

Každý sen potřebuje svůj prostor

Každý sen potřebuje svůj prostor – to bylo motto letošní tiskové konference společnosti Lapp. Plně vystihuje náplň přednášek, se kterými se účastníci seznámili. Přední světový výrobce kabelů neprezentoval své produkty, ale cesty a směry, které vedou k tomu, aby i v budoucnu patřil k lídrům na trhu.
18.09.2019

Kabely LAPP v novém vlakovém spoji LEO Express

Společnost ČMŽO - elektronika s.r.o. použila kabely ÖLFLEX® TRAIN pro instalaci zabezpečovacího zařízení, elektronického rychloměru, zásuvek 230 V a USB v rámci projektu „BOHEMIZACE“ v motorových jednotkách LINT řady 27 a 41 výrobce ALSTOM.
30.08.2019

Vysoká rychlost až do konce díky modulu EPIC® MH Gigabit Modul

Naše vysokorychlostní kabely ETHERLINE® najdete všude tam, kde je potřeba v průmyslovém prostředí rychle, bezpečně a beze ztrát přenášet obrovské objemy dat. Ta jsou rozdělena do různých kategorií, zvaných „Cat.“. Čím vyšší Cat., tím větší přenosová rychlost a frekvenční rozsah (jinými slovy, čím vyšší kategorie, tím lépe bude datový kabel pracovat).
23.08.2019

Hurá na pouť do Stockholmu!

Fritt Fall je jednou z hlavních atrakcí zábavního parku Gröna Lund ve švédském Stockholmu již více než 20 let. Aby při volném pádu z výšky 80 metrů nedošlo k ničemu nepředvídatelnému, byla nedávno provedena výměna celého řídicího systému – s použitím produktů LAPP.
25.07.2019

12 tezí k úspěšné budoucnosti LAPP

Je těžké dělat předpovědi, zejména o budoucnosti – tento výrok je připisován Nielsovi Bohrovi, a také Samuelovi Goldwynovi, Markovi Twainovi, Robertovi Stormovi Petersonovi a řadě dalších.