Aktuality

06.05.2020

2,3 milionu metrů kabelů LAPP v solárním parku v Africe

Solární energie představuje nejrychlejší a nejsnadnější způsob výroby elektřinu v Africe. Doposud však bylo využívání takového zdroje energie spíše vzácností. Velký technický pokrok a celosvětový tlak na snižování obsahu CO2 v ovzduší situaci rychle mění. Kompletní kabelové řešení vysoké kvality od společnosti LAPP dokáže odolávat extrémním africkým podmínkám a je připraveno zajistit budoucí dodávky solární energie v Africe.
24.04.2020

LAPP rozšiřuje své portfolio produktů pro průmyslovou komunikaci

Kabely, konektory, switche – zákazníci LAPPu najdou v sortimentu rozsáhlé portfolio produktů pro všechny aplikace a standardy průmyslové komunikace. Investice do digitalizace mají zásadní význam pro růst všech průmyslových firem, a proto společnost LAPP toto portfolio neustále rozšiřuje.
20.04.2020

Kabelové systémy LAPP součástí Industry 4.0 v Kia Motors Slovakia

Automobilový průmysl představuje v období čtvrté průmyslové revoluce špičku pokroku, a proto komponenty, které zajišťují digitalizaci a automatizaci ve výrobě musí být na té nejvyšší technologické úrovni.
16.04.2020

LAPP navzdory trendu v minulém roce rostl

Skupina LAPP uzavřela úspěšně také hospodářský rok 2018/2019. Tržby světového lídra v oblasti integrovaných kabelových a spojovacích řešení v posledním hospodářském roce (1. 10. 2018 až 30. 9. 2019) vzrostly o 6 % na 1,222 miliardy EUR.
14.04.2020

LAPP získal důležitou certifikaci pro Asii

Protokol CC-Link IE (Control and Communication Link Industrial Ethernet) je úspěšným představitelem systémů průmyslového ethernetu a společnosti LAPP se podařilo získat tuto prestižní certifikaci pro osm kabelů značky ETHERLINE®.
20.03.2020

LAPP představuje nejmenší switche na trhu

Switche společnosti LAPP ETHERLINE® ACCESS propojují jednotlivé síťové segmenty a plní celou řadu uživatelských požadavků. Tato kompaktní zařízení, které je možné používat i jako NAT switche, se díky výrobě v Německu vyznačují vysokou kvalitou.
18.03.2020

Společně proti koronaviru

Propuknutí viru COVID – 19 má vliv na naše každodenní životy a fungování celé společnosti. Více jak polovina zaměstnanců LAPP Czech Republic pracuje v současné době v režimu Home Office. Ovšem z důvodu zachování chodu firmy, kolegové z výroby, skladu, kvality, zákaznického centra a řada dalších stále chodí do práce.
26.02.2020

Kabelová systémová řešení made by LAPP

Výrobní závod LAPP v Otrokovicích poskytuje od roku 2017 návrh řešení a kompletaci kabelových svazků na míru. Sortiment ÖLFLEX® CONNECT (interní název pro kabelovou konfekci) vytváří z jednotlivých komponent funkční celek, který je připraven k finální montáži bez nutnosti dalších úprav.
07.02.2020

Nové logistické centrum infrastrukturních kabelů v Polsku

Po necelém roce výstavby byl začátkem listopadu v Polsku poblíž Vratislavi zahájen provoz nového logistického centra LAPP pro infrastrukturní kabely. Přední světový výrobce integrovaných řešení v oblasti kabelových a spojovacích technologií LAPP zde uskladňuje na celkové skladovací ploše přes 90 000 m2 kabely na velkých bubnech.
18.09.2019

Kabely LAPP v novém vlakovém spoji LEO Express

Společnost ČMŽO - elektronika s.r.o. použila kabely ÖLFLEX® TRAIN pro instalaci zabezpečovacího zařízení, elektronického rychloměru, zásuvek 230 V a USB v rámci projektu „BOHEMIZACE“ v motorových jednotkách LINT řady 27 a 41 výrobce ALSTOM.