Aktuality

23.06.2017

Lapp Kabel je nejprogresivnějším zaměstnavatelem Zlínského kraje – pošesté v řadě!

I v letošním roce společnost LAPP KABEL s.r.o. zabodovala v prestižní soutěži Sodexo Progresivní zaměstnavatel regionu ve Zlínském kraji – a stejně jako v letech 2012 až 2016 se umístila na 1. místě v kategorii do 500 zaměstnanců!
19.06.2017

SKINTOP® LOCATOR: Už žádné chyby při vrtání otvorů pro vývodky

Vyznačení průchozího otvoru pro vývodky na rozváděčových skříních nebylo nikdy snazší – s užitečným pomocníkem SKINTOP® LOCATOR to zvládne hravě opravdu každý!
19.06.2017

Plánujete údržbu? Servokonfekce z Lappu dostupná v libovolných délkách!

Čeká Vás pravidelná údržba Vašich strojů? Máme pro Vás řešení - napájecí i signální servokabely podle standardu SIEMENS® ve variantách pro pevné uložení i pohyblivé použití!
13.06.2017

ÖLFLEX® SERVO 719 - Nestíněný servokabel nové konstrukce

Typický kabel pro připojení pohonů či případné propojení mezi motorem a servoregulárotem. Kabel je určen pro pevné uložení i příležitostně pohyblivé použití. V sortimentu skupiny Lapp nahrazuje řadu kabelů ÖLFLEX® SERVO 700.
06.06.2017

Rychlý přenos dat nyní i flexibilně v robotických aplikacích!

Chytrá zařízení, adaptabilní výrobní linky nebo dokonce chytré továrny už nejsou jen utopickou představou, ale pomalu se stávají realitou. Proto jsme ve navrhli a vyrobili nové datové kabely určené pro Ethernet Cat.7 standardu PROFINET.
31.05.2017

Nahlédněte pod pokličku výroby datových kabelů...

V říjnu 2016 převzala skupina Lapp společnost CEAM Cavi Speciali, předního výrobce datových kabelů pro průmyslový Ethernet a provozní sběrnice. A nyní nabízí jedinečný pohled do náročné výroby těchto kabelů.
25.05.2017

Lapp Kabel otevřel novou halu na výrobu kabelové konfekce a plněných energetických řetězů

Tato výrobní hala se stala součástí nového evropského kompetenčního centra ÖLFLEX® CONNECT HUB, které se zabývá přípravou kabelového řešení na míru. Ve výrobní hale našlo prozatím uplatnění 35 zaměstnanců.
19.05.2017

Kabely Lapp pro vlaky KoreaTrain eXpress

Odborníci se domnívají, že roční potenciál pro kabelová řešení v odvětví železniční dopravy činí přibližně 500 milionů EUR. Do tohoto oboru se rozhodla zapojit i skupina Lapp a v loňském roce představila portfolio kabelů a kabelového příslušenství.
04.05.2017

Elektromobily BMW, co mají šťávu (od Lappu)

Radost z jízdy jde ruku v ruce s jednoduchým nabíjením: městský elektromobil BMW i3 jezdí absolutně bez emisí a je vybaven nabíjecím systémem Lapp. Lapp tím potvrzuje, že je kompletním poskytovatelem řešení konektivity pro e-mobility.
28.04.2017

Dobijte energii s kabely Lapp HELIX

Budoucnost patří e-mobility. Proto Lapp přichází na trh s inovativním tvarem nabíjecích kabelů pro elektromobily, tzv. Lapp HELIX. Nový tvar HELIX přináší řadu výhod, které ocení jak výrobci elektromobilů, tak uživatelé.