Aktuality

18.06.2018

Odolné konektory EPIC® pro výrobu těstovin

Těstoviny – italská pochoutka, kterou miluje celý svět. Jejich výroba však vyžaduje speciální postupy. Jeden výrobce zařízení na výrobu těstovin chce v budoucnu místo pevně připojených kabelů použít rozpojitelné připojení.
31.05.2018

Jsme LAPP. Jedna skupina. Jedno logo.

Skupina LAPP aktualizuje své logo.  Používáním názvu LAPP - velkými písmeny a bez dodatků - podtrhuje společnost svou mezinárodní orientaci. Jedno jméno a jedno logo pro celou skupinu, která poskytuje zákazníkům stejnou spolehlivou  službu - kdykoliv a kdekoliv
22.05.2018

Rychlost a spolehlivost přenosu dat jedině s ETHERLINE® PN Cat.7

Další novinka z SPS Norimberku 2017 se hlásí o slovo. Vysoká rychlost a 100% bezpečný přenos dat – to je nový kabel ETHERLINE® PN Cat, který vyhovuje mezinárodní normě PROFINET®.
27.04.2018

Novinka SKINTOP® BRUSH ADD-ON M24

Nový přírůstek do rodiny SKINTOP®. Tento speciální rámeček, který slouží jako ochrana EMC, nesmí chybět nikomu, kdo používá kabelové průchodkové systémy. Plocha rámečku je 100 % pokryta mosazným kartáčem, který odvádí EMC rušení.
05.04.2018

Na hoře či v dole, v extrémně náročných podmínkách jsme doma.

Tentokrát před námi stála nelehká výzva navrhnout a zkonstruovat kabelovou smyčku kolesového rýpadla mezi svrškem podpěrného vozu a jeho podvozkem pro našeho významného zákazníka NOEN a.s.. 
28.03.2018

ÖLFLEX® CONNECT pomáhá při navádění letadel

Letecký provoz je stále častější způsob dopravy také u nás. Bezpečnost letového provozu je na prvním místě. Také proto si společnost ERA vybrala LAPP jako silného a spolehlivého partnera.
15.03.2018

SKINTOP® HYGIENIC součástí vítězného výrobku ceny iF DESIGN AWARD 2018

Důraz na hygienický design v potravinářském a nápojovém průmyslu stále roste. Dobrým příkladem tohoto trendu je nový PMS ultrasonic sensor od firmy microsonic, který dokáže detekovat objekty bezkontaktně. Nerezový ultrazvukový senzor využívá výhod kabelové vývodky SKINTOP® HYGIENIC. Jaké to jsou?
07.03.2018

Nový kabel ÖLFLEX® SERVO 728 CY Vám ušetří až 10 % místa

Množství aplikací s požadavkem na řízení otáček motorů frekvenčním měničem je stále větší. V provozech jsou často servopohony používány i na větší vzdálenosti. Od servokabelů, které tyto pohony připojují je očekáván nezkreslený přenos s nízkým útlumem.
19.02.2018

České dráhy jezdí na ÖLFLEX® TRAIN

Společnost ČMŽO – elektronika s.r.o. se pustila do rekonstrukce jednotky Stadler a vyzkoušela nové produkty pro kolejová vozidla od Lapp Kabelu.
15.02.2018

Nejspolehlivější průmyslový ethernet díky ETHERLINE® ACCESS

Důvod, proč se LAPP rozhodl o toto nové rozšíření produktové palety, je jasný. Kombinace switchů ETHERLINE® ACCES a kvalitních průmyslových kabelů ETHERLINE® jsou nerozlučnými parťáky, kteří zajišťují dokonalou spolehlivost přenosu.