Aktuality

05.04.2018

Na hoře či v dole, v extrémně náročných podmínkách jsme doma.

Tentokrát před námi stála nelehká výzva navrhnout a zkonstruovat kabelovou smyčku kolesového rýpadla mezi svrškem podpěrného vozu a jeho podvozkem pro našeho významného zákazníka NOEN a.s.. 
28.03.2018

ÖLFLEX® CONNECT pomáhá při navádění letadel

Letecký provoz je stále častější způsob dopravy také u nás. Bezpečnost letového provozu je na prvním místě. Také proto si společnost ERA vybrala LAPP jako silného a spolehlivého partnera.
15.03.2018

SKINTOP® HYGIENIC součástí vítězného výrobku ceny iF DESIGN AWARD 2018

Důraz na hygienický design v potravinářském a nápojovém průmyslu stále roste. Dobrým příkladem tohoto trendu je nový PMS ultrasonic sensor od firmy microsonic, který dokáže detekovat objekty bezkontaktně. Nerezový ultrazvukový senzor využívá výhod kabelové vývodky SKINTOP® HYGIENIC. Jaké to jsou?
07.03.2018

Nový kabel ÖLFLEX® SERVO 728 CY Vám ušetří až 10 % místa

Množství aplikací s požadavkem na řízení otáček motorů frekvenčním měničem je stále větší. V provozech jsou často servopohony používány i na větší vzdálenosti. Od servokabelů, které tyto pohony připojují je očekáván nezkreslený přenos s nízkým útlumem.
19.02.2018

České dráhy jezdí na ÖLFLEX® TRAIN

Společnost ČMŽO – elektronika s.r.o. se pustila do rekonstrukce jednotky Stadler a vyzkoušela nové produkty pro kolejová vozidla od Lapp Kabelu.
15.02.2018

Nejspolehlivější průmyslový ethernet díky ETHERLINE® ACCESS

Důvod, proč se LAPP rozhodl o toto nové rozšíření produktové palety, je jasný. Kombinace switchů ETHERLINE® ACCES a kvalitních průmyslových kabelů ETHERLINE® jsou nerozlučnými parťáky, kteří zajišťují dokonalou spolehlivost přenosu.
09.02.2018

Skladovací věž LOGIMAT® s kabelovým řešením ÖLFLEX® CONNECT přesně na míru

Pokud hledáte způsob jak snížit náklady v logistice, zvažte výhody skladovací věže LOGIMAT® od společnosti SSI SCHÄFER. Ušetříte díky ní čas i prostor na skladování a vychystávání zboží.
22.01.2018

Nový napájecí kabel ÖLFLEX® CHAIN TM šetří čas i náklady

Nový přírůstek do rodiny ÖLFLEX® - kabel ÖLFLEX® CHAIN TM představila skupina Lapp na veletrhu SPS IPC Drives v Norimberku už na podzim minulého roku. U nás se však jako horká novinka objevuje až letos.
12.01.2018

Ani drsné počasí polárního kruhu nezastaví lokomotivy Transmontana. Vyrobené v Rumunsku a poháněné komponenty made by Lapp.

Podmínky na polárním kruhu se těm u nás jen stěží podobají. Teploty v zimních měsících se daleko na severu pohybují v rozmezí od -20 °C až po -50 °C. To však není problém pro lokomotivy Transmontana vyrobené společností Softronic.
05.12.2017

Kabely ÖLFLEX® CLASSIC bez problému zvládají i radioaktivní prostředí

Na Slovensku nezaháleli a společnost ADROC-Tech, s.r.o. přišla s novým prototypem uklízecího vozíku ADX-TNR. Společnost se věnuje vývoji a výrobě zařízení pro ropný a jaderný průmysl. Jejich výrobky jsou hojně využívány všude po světě a nechybí v nich ani kabely made by Lapp.