Aktuality

15.11.2019

LAPP AUSTRIA jede na zelené vlně

Po rozsáhlém plánování, které měl na starost projektový tým, byl na střeše skladu LAPP v Rakousku instalován fotovoltaický systém. Do provozu byl uveden 11. července 2018. Hlavní motivací bylo přispět k ochraně životního prostředí tím, že každý den velkou část elektřiny LAPP AUSTRIA vyrobí ze slunečního záření.
16.10.2019

Bezpečná plavba ve velkých vodách

Hamburská námořní asociace klade velký důraz na vysokou kvalitu všech technických komponentů, včetně těch kabelových, a proto nyní námořní klub instaloval kabely LAPP do své jachty Haspa. Závodní plachetnice totiž vyžadují nejen skvělou posádku, ale i dokonalé vybavení.
25.09.2019

Každý sen potřebuje svůj prostor

Každý sen potřebuje svůj prostor – to bylo motto letošní tiskové konference společnosti Lapp. Plně vystihuje náplň přednášek, se kterými se účastníci seznámili. Přední světový výrobce kabelů neprezentoval své produkty, ale cesty a směry, které vedou k tomu, aby i v budoucnu patřil k lídrům na trhu.
18.09.2019

Kabely LAPP v novém vlakovém spoji LEO Express

Společnost ČMŽO - elektronika s.r.o. použila kabely ÖLFLEX® TRAIN pro instalaci zabezpečovacího zařízení, elektronického rychloměru, zásuvek 230 V a USB v rámci projektu „BOHEMIZACE“ v motorových jednotkách LINT řady 27 a 41 výrobce ALSTOM.
30.08.2019

Vysoká rychlost až do konce díky modulu EPIC® MH Gigabit Modul

Naše vysokorychlostní kabely ETHERLINE® najdete všude tam, kde je potřeba v průmyslovém prostředí rychle, bezpečně a beze ztrát přenášet obrovské objemy dat. Ta jsou rozdělena do různých kategorií, zvaných „Cat.“. Čím vyšší Cat., tím větší přenosová rychlost a frekvenční rozsah (jinými slovy, čím vyšší kategorie, tím lépe bude datový kabel pracovat).
23.08.2019

Hurá na pouť do Stockholmu!

Fritt Fall je jednou z hlavních atrakcí zábavního parku Gröna Lund ve švédském Stockholmu již více než 20 let. Aby při volném pádu z výšky 80 metrů nedošlo k ničemu nepředvídatelnému, byla nedávno provedena výměna celého řídicího systému – s použitím produktů LAPP.
25.07.2019

12 tezí k úspěšné budoucnosti LAPP

Je těžké dělat předpovědi, zejména o budoucnosti – tento výrok je připisován Nielsovi Bohrovi, a také Samuelovi Goldwynovi, Markovi Twainovi, Robertovi Stormovi Petersonovi a řadě dalších.
26.06.2019

All you need is... ÖLFLEX®

Nejstarší značka v portfolio LAPP a od roku 1957 zároveň synonymum nejvyšší kvality ovládacích kabelů - nejenom to je ÖLFLEX®. A na letošním veletrhu Hannover Messe LAPP představil další dva produkty, které rozšířily početnou rodinu ÖLFLEX®.
14.06.2019

Kabely v metru odolají ohni i ledu

Metro v Oslu je páteřní dopravní linkou norského hlavního města. Co se týče kabeláže, provozovatelé spoléhají na bezpečné řešení made by LAPP. Kabely pro podzemní dráhy musí odolávat extrémním podmínkám.
23.05.2019

Průchodkový systém s gelovou technologií: Předvrtání netřeba!

Vícenásobné průchodkové systémy jsou ceněné hlavně kvůli pohodlné možnosti vložení více kabelů do jednoho kompaktního pouzdra. Tím se ušetří mnoho místa, a to zejména tam, kde je omezený prostor pro instalaci.