Koronavirus: LAPP LA EMEA pracuje pro Váš úspěch 16.04.2020

Matthias Lapp CEO for Latin America, Europe, Middle East, Africa (LA EMEA)

Matthias Lapp CEO for Latin America, Europe, Middle East, Africa (LA EMEA)

Vážení zákazníci a přátelé společnosti LAPP,


jménem všech zaměstnanců naší společnosti pevně věřím, že jste v současné době Vy i Vaši blízcí zdraví a v bezpečí.


Kdo by si před několika týdny pomyslel, že obchodní dopisy budeme začínat takovým úvodem?
Za poslední dobu se toho hodně změnilo. Hranice po celém světě jsou uzavřeny. Většina zemí pozastavila svůj veřejný život a globální ekonomika výrazně zpomalila - koronavirus vše změnil mrknutím oka.
Rád bych Vás seznámil s tím, jak to ovlivňuje nás v LAPPu.
Díky našemu mezinárodnímu dodavatelskému řetězci a celosvětové působnosti jsme pociťovali první dopady koronaviru mimo Asii již v rané fázi pandemie. Rozhodli jsme se proto v polovině února vytvořit Task Force tým pro region LA EMEA (Latinská Amerika, Evropa, Střední východ, Afrika) s cílem účinně a rychle reagovat na další vývoj situace.


Zajištění bezpečnosti našich zaměstnanců při poskytování služeb Vám, našim zákazníkům, je naší nejvyšší prioritou. Realizovali jsme různá opatření sloužící k zajištění jejich zdraví, např. přísná pravidla sociálního odstupu, home office pro ty, kteří jsou schopni pracovat z domova a zvýšená hygienická opatření ve výrobě a logistice.


Všechna tato opatření a zároveň i náš silný decentralizovaný dodavatelský řetězec s několika centrálními sklady a velkými skladovými zásobami umožňuje udržení našich služeb na nadstandardní úrovni. Jsem hrdý na to, že mohu říci: „Jsme schopni a připraveni plně dodávat“. Narušení globálních dodavatelských řetězců a dočasné uzavření některých poboček naší společnosti může v budoucnu znamenat drobné výpadky. Proto Vás laskavě žádáme o pochopení v případě zpoždění našich dodávek.
Slibuji Vám, že všichni spolupracovníci ve společnosti LAPP usilovně pracují na splnění Vašich požadavků a přizpůsobují se této mimořádné situaci.
V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obraťte na své obvyklé kontaktní osoby v našem zákaznickém centru. Dostupnost produktů si můžete samozřejmě ověřit na našem e-shopu, kde můžete také zadávat objednávky 24/7.


S pozdravem a přáním pevného zdraví!

 

Matthias Lapp,

CEO for Latin America, Europe, Middle East, Africa (LA EMEA)