ETHERLINE® LAN Cat.6A: Nové předem sestavené datové kabely LAPP

Patch kabely s certifikací UL

Předem sestavené datové kabely známé jako patch kabely jsou základní součástí síťové technologie. Obvykle ale nemusí splňovat žádné průmyslové požadavky. Nové patch kabely LAPP jsou naopak univerzálnější a vhodnější pro mezinárodní použití. Umožňují uživatelům snížit jejich počet komponent a ušetřit na logistice.

ETHERLINE® LAN Cat.6A patch kabely jsou dostupné v různých barvách

Propojovací kabely ETHERLINE® LAN Cat.6A lze díky dvojitému stínění, sestávajícímu z fóliového stínění a měděného opletení, použít nejen v kancelářích, ale také v průmyslových rozvaděčích s nízkým elektromagnetickým zatížením. Kromě toho mají všechny typy patch kabelů mezinárodně platnou certifikaci Underwriters Laboratories (UL). To znamená, že jsou vhodné pro použití ve strojích dodávaných do USA a Kanady.

Další výhody patch kabelů LAPP:

  • úspora času během instalace díky oboustranně osazenému spojovacímu kabelu
  • žádné chyby způsobené vlastní konfekcí
  • úzký konektor RJ45 umožňuje použití v zařízeních s vysokou hustotou portů
  • splnění zvláštních požadavků na protipožární ochranu díky bezhalogenovému vnějšímu plášti LSZH
  • vhodné pro ethernetové aplikace až do 10GBase-T

Benjamin Kraus z produktového managementu průmyslové komunikace společnosti LAPP uvádí: „Pro bezproblémovou průmyslovou komunikaci musí být všechny komponenty - od propojovacího kabelu po síťovou zásuvku - dokonale sladěny. Díky našim dlouholetým zkušenostem s metrovým zbožím a našemu rozsáhlému produktovému portfoliu můžeme našim zákazníkům poskytovat odborné rady a dodávat vhodná řešení, a to vše v kvalitě, kterou od LAPP očekávají.“