Nejspolehlivější průmyslový ethernet díky ETHERLINE® ACCESS

ETHERLINE® ACCES ve všech varianntách

ETHERLINE® ACCES ve všech varianntách

Na veletrhu SPS IPC Drives, který se konal v listopadu minulého roku v Norimberku, představil LAPP poprvé své první vlastní průmyslové ethernetové switche - ETHERLINE® ACCESS. Jsou dostupné ve 4 atraktivních variantách a vynikají perfektní výkonností.
 
Důvod, proč se LAPP rozhodl o toto nové rozšíření produktové palety, je jasný. Kombinace switchů ETHERLINE® ACCES a kvalitních průmyslových kabelů ETHERLINE® jsou nerozlučnými parťáky, kteří zajišťují dokonalou spolehlivost přenosu. Zákazník tak nemusí kupovat jednotlivé komponenty od různých dodavatelů a může se spolehnout na kompletní řešení z jedné ruky.
 
Switche ETHERLINE® ACCESS vynikají perfektními výkonnostními charakteristikami a jsou spolehlivým řešením i pro náročné uživatele. Jejich další výhodou je i kritická doba rekonfigurace potřebná k obnovení komunikace po přerušení – u ETHERLINE® ACCESS tato doba činí pouhých 20 milisekund při 250 aktivních prvcích v síti. Navíc jsou switche plně vybaveny špičkovými diagnostickými a redundantními funkcemi.

LAPP nabízí switche ve 4 variantách:

·         ETHERLINE® ACCESS M05T - řízené, tj. s možností konfigurace a 5 porty RJ45

·         ETHERLINE® ACCESS M08T - řízené, tj. s možností konfigurace a 8 porty RJ45

·         ETHERLINE® ACCESS U05T - neřízené

·         ETHERLINE® ACCESS U08T - neřízené

 

Všechny varianty jsou bez ventilátoru a bez údržbové a mají 2 redundantní spoje, aby bylo zajištěno spolehlivé napájení.