Nová chytrá logistická a přepravní řešení od LAPP

Manipulace s kabelovými bubny je hračkou

Vše z jednoho zdroje - filozofie LAPP platí také pro logistiku a dopravu. Kromě profesionální a rychlé expedice kabelů a vodičů nabízí LAPP také širokou škálu logistických produktů a služeb. Portfolio logistických produktů zahrnuje různá řešení pro přepravu, skladování a odvíjení kabelů, která zajišťují efektivní manipulaci s kabely a vodiči. LAPP tak pomáhá optimalizovat logistické procesy u zákazníka.

Na nový vozík pro kabelové lze umístit až 8 kabelových bubnů pro přepravu a skladování

Novinkou je například vozík TRONIC S 12 pro jednožilové vodiče. Lze ho použít ke skladování, přepravě a zpracování 12 až 18 cívek s jednožilovými vodiči. Hlavní výhody: vždy uklizené pracoviště a kratší pochůzné vzdálenosti. Navíc díky horizontálnímu odvíjení lze vodiče odvíjet bezpečně bez kroucení. Také opětovné doplňování zásob je daleko snazší.

Pomocí mobilního vozíku SpinOff lze rychle přepravovat i těžké kabelové bubny. Překlopením vozíku lze kabel odvíjet přímo z kabelového bubnu a jednoduše stříhat na požadovanou délku. Manipulace je obzvláště uživatelsky příjemná. Krátký nosný válec pro velké kabelové bubny lze snadno vyměnit za přiložený nosný válec pro malé kabelové bubny. Prázdný SpinOff lze z důvodu úspory místa sklopit a odložit.

Nový vozík pro kabelové bubny je vhodný pro přepravu a skladování až 8 kabelových bubnů ve velikostech L040-L050 a nabízí řadu výhod. Pochůzné vzdálenosti jsou kratší a stříhání kabelů na požadovanou délku je díky brzdicím osám bubnů výrazně snazší. Pracoviště jsou upravenější, přehlednější a tím pádem i bezpečnější. Vozík pro kabelové bubny lze pomocí táhla snadno táhnout a řídit. K dispozici je také volitelný přídavný držák pro další čtyři bubny.