Nový kabel ÖLFLEX® SERVO 728 CY Vám ušetří až 10 % místa

Nový kabel ÖLFLEX® SERVO 7TCE

Nový kabel ÖLFLEX® SERVO 7TCE

Množství aplikací s požadavkem na řízení otáček motorů frekvenčním měničem je stále větší. V provozech jsou často servopohony používány i na větší vzdálenosti. Od servokabelů, které tyto pohony připojují je očekáván nezkreslený přenos s nízkým útlumem. To je možné pouze v případě, pokud je servokabel navržen s ohledem na nízkou kapacitu a s tím spojený nízký útlum. Dva nové kabely z rodiny OLFLEX® SERVO , které jsme představili na veletrhu SPS IPC Drives na podzim minulého roku v Norimberku, jsou pro tento úkol ideální.

  • ÖLFLEX® SERVO 7TCE

Typický kabel vhodný pro připojení servomotorů renomovaných výrobců pohonů. Splňuje požadavky UL TC-ER a Flexible Motor Supply, což jej činí vhodným pro použití na evropském trhu i v aplikacích v Severní Americe.

Vlastnosti kabelu ÖLFLEX® SERVO 7TCE

·         Nízkokapacitní konstrukce díky žilám z XLPE izolací.

·         Odolnost vůči olejům, ohni a ultrafialovému záření.

·         Vnější plášť ze speciálního termoplastického elastomeru umožňuje o 40 % větší instalační délky oproti standardním řešením.

 

Tento stíněný kabel je vhodný pro většinu analogových a inkrementálních rotačních snímačů v servopohonech od mnoha předních výrobců.

Vlastnosti kabelu ÖLFLEX® SERVO 728 CY

·         Nízkokapacitní konstrukce díky izolaci žil z polypropylenu, která umožňuje přenos na velké vzdálenosti.

·         Odolnost vůči olejům.

·         Vhodný pro aplikace s pevným uložením.

Vývojáři společnosti Lapp kladou zvláštní důraz na malý vnější průměr a lehkou konstrukci. V důsledku toho je kabel ÖLFLEX® SERVO 728 CY přibližně o 10 procent tenčí než srovnatelné kabely. To je hlavní výhoda v přeplněných ovládacích skříních.