Nový kulatý průchodkový systém SKINTOP® MULTI-M

Trend miniaturizace stále pokračuje i u kabelových vstupních systémů. Čím dál větší počet kabelů s malým průměrem je třeba ukládat do stísněných prostor. Řešením je nový kulatý vícenásobný průchodkový systém od společnosti LAPP. Jeho vývojáři získali Eddie LAPP Award, což je interní ocenění společnosti LAPP za inovace.

Obdélníkový vícenásobný průchodkový systém SKINTOP® MULTI je nyní k dispozici také v kulatém designu

„Náš kulatý vícenásobný průchodkový systém je v této podobě na trhu jedinečný, a proto je patentovaný. Umožňuje zákazníkovi vložit různé kabely nebo hadice do těsného prostoru. „Nevyužité průchozí body zůstávají trvale utěsněny," říká Benjamin Rentschler, produktový manažer LAPP, který je společně s vývojářem Danielem Müllerem vítězem ceny Eddie LAPP Award 2020.

Produktový manažer Hynek Dokoupil dodává: „SKINTOP® MULTI-M využijete tam, kde je nutné velké množství kabelů a vodičů zavést do pouzder s minimálními nároky na prostor. S gelovou vložkou lze skrz stěnu krytu přivést více kabelů, než je možné pomocí běžných metod. V současné době máme k dispozici průchodkový systém SKINTOP® MULTI-M ve třech velikostech: M40x1,5, M50x1,5 a M63x1,5. Velikosti M25x1,5 a M32x1,5 budou do sortimentu doplněny na začátku roku 2021.“

Průchodkový systém v novém designu

V závislosti na velikosti lze do průchodky vložit až 30 kabelů a hadic pro média, aniž by zabíraly příliš mnoho místa. Inovace je založena na speciální gelové technologii, která se již používá v klasickém hranatém průchodkovém systému SKINTOP® MULTI. V portfoliu společnosti LAPP však doposud chybělo kulaté provedení, které reaguje na zvyšující se poptávku na trhu po tomto typu produktu.

Jednoduchá instalace

Protažení kabelů lze provádět přímo protlačením kabelu elastickou gelovou vložkou, není potřeba nic dopředu probodávat. Velké rozsahy sevření až 4 mm pro každý přívod zajišťuje elastická gelová technologie s inovativní membránovou technologií. Gelová vložka drží kabely pevně na místě, zajišťuje optimální odlehčení tahu na celém svazku kabelů a bezpečné uzavření a utěsnění neobsazených míst. Další výhodou je kompaktní design SKINTOP® MULTI-M, který umožňuje snadnou montáž kabelů při vysoké hustotě. Velikosti jsou určeny pro metrické závity (DIN EN 62444).

Video produktu SKINTOP® MULTI-M si můžete prohlédnout zde.

25.02.2021

Solární energie z 18 fotbalových hřišť

Největší solární elektrárna, postavená v rakouském městečku Schönkirchen-Reyersdorf v okrese Gänsendorf, zahájila svůj provoz. Celý systém je navržen tak, aby dodával solární energii nejméně po dobu 40 let, a proto bylo nutné k realizaci použít vysoce odolné komponenty. O dodávku elektrických spojovacích systémů se postarala společnost LAPP.
03.02.2021

Kabely LAPP v přepravních kontejnerech pro vakcínu proti covidu-19

Vakcína proti onemocnění covid-19 je tady a s ní také otázka, jak rozdělit miliony dávek vakcíny, když musí být skladovány při -70 °C? Odborníci na chlazení – společnost L&R Kältetechnik z německého Sundernu - přichází s řešením. Vakcíny je možné převážet v přepravních kontejnerech plně vybavených spolehlivou technologií chlazení a výrobou elektřiny. Součástí těchto speciálních kontejnerů jsou kabely společnosti LAPP.
13.01.2021

Nový kulatý průchodkový systém SKINTOP® MULTI-M

Trend miniaturizace stále pokračuje i u kabelových vstupních systémů. Čím dál větší počet kabelů s malým průměrem je třeba ukládat do stísněných prostor. Řešením je nový kulatý vícenásobný průchodkový systém od společnosti LAPP. Jeho vývojáři získali Eddie LAPP Award, což je interní ocenění společnosti LAPP za inovace.
09.12.2020

Kabely LAPP pro přenos dat v autobusech IVECO

Společnost Iveco Czech Republic, a.s. si jako dodavatele kabelů včetně příslušenství vybrala společnost LAPP, která ji zajišťuje spolehlivou technickou podporu, servis a také individuální přístup. Díky vysoké kvalitě použitých datových patch kabelů splňují městské a meziměstské autobusy IVECO nejnáročnější požadavky veřejných i soukromých dopravců.
11.11.2020

Patch kabely s certifikací UL

ETHERLINE® LAN Cat.6A: Nové předem sestavené datové kabely LAPP jsou základní součástí síťové technologie. Obvykle ale nemusí splňovat žádné průmyslové požadavky. Nové patch kabely LAPP jsou naopak univerzálnější a vhodnější pro mezinárodní použití. Umožňují uživatelům snížit jejich počet komponent a ušetřit na logistice.