Nový kulatý průchodkový systém SKINTOP® MULTI-M

Trend miniaturizace stále pokračuje i u kabelových vstupních systémů. Čím dál větší počet kabelů s malým průměrem je třeba ukládat do stísněných prostor. Řešením je nový kulatý vícenásobný průchodkový systém od společnosti LAPP. Jeho vývojáři získali Eddie LAPP Award, což je interní ocenění společnosti LAPP za inovace.

Obdélníkový vícenásobný průchodkový systém SKINTOP® MULTI je nyní k dispozici také v kulatém designu

„Náš kulatý vícenásobný průchodkový systém je v této podobě na trhu jedinečný, a proto je patentovaný. Umožňuje zákazníkovi vložit různé kabely nebo hadice do těsného prostoru. „Nevyužité průchozí body zůstávají trvale utěsněny," říká Benjamin Rentschler, produktový manažer LAPP, který je společně s vývojářem Danielem Müllerem vítězem ceny Eddie LAPP Award 2020.

Produktový manažer Hynek Dokoupil dodává: „SKINTOP® MULTI-M využijete tam, kde je nutné velké množství kabelů a vodičů zavést do pouzder s minimálními nároky na prostor. S gelovou vložkou lze skrz stěnu krytu přivést více kabelů, než je možné pomocí běžných metod. V současné době máme k dispozici průchodkový systém SKINTOP® MULTI-M ve třech velikostech: M40x1,5, M50x1,5 a M63x1,5. Velikosti M25x1,5 a M32x1,5 budou do sortimentu doplněny na začátku roku 2021.“

Průchodkový systém v novém designu

V závislosti na velikosti lze do průchodky vložit až 30 kabelů a hadic pro média, aniž by zabíraly příliš mnoho místa. Inovace je založena na speciální gelové technologii, která se již používá v klasickém hranatém průchodkovém systému SKINTOP® MULTI. V portfoliu společnosti LAPP však doposud chybělo kulaté provedení, které reaguje na zvyšující se poptávku na trhu po tomto typu produktu.

Jednoduchá instalace

Protažení kabelů lze provádět přímo protlačením kabelu elastickou gelovou vložkou, není potřeba nic dopředu probodávat. Velké rozsahy sevření až 4 mm pro každý přívod zajišťuje elastická gelová technologie s inovativní membránovou technologií. Gelová vložka drží kabely pevně na místě, zajišťuje optimální odlehčení tahu na celém svazku kabelů a bezpečné uzavření a utěsnění neobsazených míst. Další výhodou je kompaktní design SKINTOP® MULTI-M, který umožňuje snadnou montáž kabelů při vysoké hustotě. Velikosti jsou určeny pro metrické závity (DIN EN 62444).

Video produktu SKINTOP® MULTI-M si můžete prohlédnout zde.

30.04.2021

Zakladatelka společnosti zemřela ve věku 90 let

Byla skvělou podnikatelkou a zapsala se do ekonomické historie: Ursula Ida Lapp, zakladatelka společnosti LAPP, zemřela minulou neděli ve věku 90 let. "Naše matka byla duší společnosti. Bude nám velmi chybět, ať už jako matka nebo jako náš moudrý rádce,“ říká Andreas Lapp, předseda představenstva LAPP Holding AG.
23.04.2021

Rozhovor s Petrem Čevelou – obchodním ředitelem LAPP Czech Republic s.r.o.

Petr Čevela pracuje již více jak 7 let na pozici obchodního ředitele a je členem vedení společnosti LAPP Czech Republic s.r.o. Jako ředitel obchodního úseku vede tým obchodně – technických poradců, key account managerů, pracovníků zákaznického centra i systémových inženýrů. Vedle vysokého nasazení v pracovním životě se aktivně věnuje golfu, rád jezdí na kole a tráví čas se svou rodinou.
29.03.2021

LAPP Mobility GmbH otevírá vlastní testovací centrum

Nejmodernější laboratoř vychází z automobilového standardu IATF 16949
19.03.2021

VÝROČÍ 100 LET OD NAROZENÍ OSKARA LAPPA – VYNÁLEZCE A VIZIONÁŘE

Připomínka velké podnikatelské osobnosti
25.02.2021

Solární energie z 18 fotbalových hřišť

Největší solární elektrárna, postavená v rakouském městečku Schönkirchen-Reyersdorf v okrese Gänsendorf, zahájila svůj provoz. Celý systém je navržen tak, aby dodával solární energii nejméně po dobu 40 let, a proto bylo nutné k realizaci použít vysoce odolné komponenty. O dodávku elektrických spojovacích systémů se postarala společnost LAPP.