Tiskové zprávy 2015

     
TOP novinky skupiny Lapp roku 2015: Kabely a "jednožiláky" pro náročné (podmínky)
(DOC 239 KB )
17. 12. 2015

Při pohledu zpět na posledních 12 měsíců vidíme řadu úspěšných projektů, jako je spuštění e-shopu nebo účast na mezinárodním veletrhu AMPER 2015. Kromě toho však skupina Lapp v souladu se strategií neustálých inovací vyvinula a úspěšně představila i řadu produktových novinek. A čtyři nejdůležitější z nich Vám dnes představujeme.

Přečtěte si celou zprávu zde

Kabely ÖLFLEX® v podvodní jeskyni i bioplynové stanici
(DOC 247 KB )
26. 11. 2015

Nezáleží na tom, jestli se jedná o aplikace v podvodních jeskyních nebo v zařízeních na výrobu bioplynu – kabely a vývodky musí často odolávat tvrdým podmínkám. Skupina Lapp má skladem bohaté portfolio spojovací techniky právě i pro zvláště náročné aplikace v extrémních podmínkách prostředí.

Přečtěte si celou zprávu zde

Odolné kabely ÖLFLEX® HEAT – když jsou podmínky extrémní
(DOC 5 MB )
22. 09. 2015

Ať na Severním pólu nebo v Himálaji musí kabely a průmyslové konektory odolávat tvrdým podmínkám. Musí vydržet nízké teploty, nesmí se rozpadnout v agresivních médiích a musí být odolné vůči mechanickému namáhání. Z kabelů „z prodejního regálu“ by se ale uživatelé dlouho netěšili.

Přečtěte si celou zprávu zde

Potravinářský průmysl: Optimální výhody pro zákazníka díky perfektním polymerům
(DOC 2 MB )
02.09.2015

Společnost Lapp Engineering & Co. ve švýcarském Chamu vyvíjí materiály pro inovativní produkty zítřka. Se svým know-how, zvláště v oblasti plastů, řeší také složité požadavky zákazníků. Nejnovějším úspěchem je kabelový plášť z optimalizovaného speciálního TPE pro použití v potravinářském průmyslu.

Přečtěte si celou zprávu zde

Potravinářský průmysl: Kabelové systémy bez choroboplodných zárodků
(DOC 204 KB )
02.09.2015

Tam, kde se zpracovávají potraviny, je hygiena na nejvyšším místě. Výrobní zařízení by proto měla být konstruována podle principů hygienického designu. Skupina Lapp nabízí pro tento účel širokou paletu kabelů.

Přečtěte si celou zprávu zde

Potravinářský průmysl: Dynamický trh s inovačním potenciálem
(DOC 2 MB )
02. 09. 2015

Potravinářský průmysl čekají napínavé časy. Rostoucí světová populace vyžaduje větší množství potravin a lepší potraviny. To znamená, že potraviny musí být vyráběny efektivněji a ve větší rozmanitosti. Skupina Lapp se na to připravuje – s inovativními produkty pro globální trhy.

Přečtěte si celou zprávu zde

Mistrovský titul ČSHL slaví po třech letech SHK LAPP Zlín!
(DOC 344 KB )
17.08.2015

Suverénním způsobem prošel play-off České sledge hokejové ligy tým SHK LAPP Zlín. Ihned po druhém finálovém zápase před rekordní návštěvou diváků začaly oslavy mistrovského titulu.

Přečtěte si celou zprávu zde

LAPP KABEL s.r.o. je druhým nejprogresivnějším zaměstnavatelem v České republice
(DOC 301 KB )
25. 06. 2015

Vítězové 13. ročníku prestižní soutěže Zaměstnavatel roku už jsou známi. I tentokrát mezi nimi figuruje společnost LAPP KABEL s.r.o., přední dodavatel integrovaných řešení a značkových výrobků pro kabelovou a spojovací techniku.

Přečtěte si celou zprávu zde

Skupina Lapp: kolísavý výsledek, pozitivní výhled
(DOC 281 KB )
07. 06. 2015

Stuttgartská skupina Lapp v uplynulém hospodářském roce 2013/2014 (1. říjen až 30. září) dále posílila svou pozici na trhu a získala na něm vyšší podíl. Výsledek je však pro stuttgartskou skupinu Lapp kolísavý.

Přečtěte si celou zprávu zde

Zlínský kraj již zná své Férové zaměstnavatele
(DOC 3 MB )
01.06.2015

Již potřetí vyhlásila společnost LAPP KABEL s.r.o. společně s městem Otrokovice a organizací EDUCOL soutěž „Férový zaměstnavatel“. Ta má za úkol ocenit firmy ve Zlínském kraji, které se starají o rovné podmínky svých zaměstnanců a pomáhají jim sladit pracovní a rodinný život.

Přečtěte si celou zprávu zde

Široká nabídka e-nástrojů a služeb LAPP v netradičním pojetí
(DOCX 1 MB )
19. 04. 2015

Společnost LAPP KABEL s.r.o. ukázala na 23. ročníku elektrotechnického veletrhu AMPER, že není jen dodavatelem kabelů a kabelového příslušenství či systémových řešení a energetických řetězů vyrobených na míru podle požadavků zákazníků, ale disponuje i velkou nabídkou služeb.

Přečtěte si celou zprávu zde

ÚSPĚŠNÝ START KABELŮ UNITRONIC® ROBUST aneb řešení pro Vaše nejnáročnější aplikace
(DOCX 568 KB )
08. 04. 2015

Sotva tři měsíce od začátku roku se můžeme těšit z prvního úspěchu spojeného s představením jedné z hlavních novinek skupiny Lapp pro rok 2015. Jedná se o nové nízkofrekvenční datové kabely UNITRONIC® ROBUST, které si svou premiéru odbyly na veletrhu SPS IPC DRIVES v Norimberku.

Přečtěte si celou zprávu zde

LAPP e-SHOP: nová služba pro zákazníky pro zvýšení komfortu při nakupování LAPP produktů
(DOC 118 KB )
11. 01. 2015

Společnost LAPP KABEL s.r.o. představila v posledních letech několik nových online nástrojů, které usnadňují a zrychlují zákazníkům a projektantům správný a efektivní výběr vhodného LAPP produktu. Nově mezi tyto nástroje patří také LAPP e-SHOP.

Přečtěte si celou zprávu zde