Tiskové zprávy 2016

     
ÖLFLEX® CONNECT: Kabelové systémy na míru - Kompletní přísun energie pro Vaše stroje
(DOCX 89 KB )
12. 12. 2016

Lapp Kabel je již od roku 2004 poskytovatelem kompletního řešení v oblasti průmyslové kabeláže a kabelového příslušenství. Stačí, když nám sdělíte Vaše přání a my Vám připravíme kabelové řešení na míru. Znáte naše obchodníky, znáte naši kvalitu a víte, že nemusíte kupovat nic navíc, co nepotřebujete.

Přečtěte si celou zprávu zde

Kabely pro kolejová vozidla s rychlým dodáním
(DOCX 62 KB )
13. 9. 2016

Skupina Lapp na berlínském veletrhu InnoTrans představila nejen své rozšířené portoflio kabelů a kabelového příslušenství pro kolejová vozidla, ale prezentuje se i svojí novou logistickou koncepcí. Zákazníci skupiny Lapp mají navíc tu výhodu, že mohou objednávat i skutečně malé délky požadovaný kabelů.

Přečtěte si celou zprávu zde

Nová metoda pro snadné odplášťování PUR kabelů: To podstatné se skrývá uvnitř
(DOCX 61 KB )
4. 8. 2016

Skupina Lapp představila dva ovládací kabely s vyšší mechanickou a chemickou odolností - ÖLFLEX® 408P a 409P. Mají integrovanou funkční vrstvu na bázi speciálního PVC zaplňující mezery mezi žílami, jejíž zásluhou se lépe a spolehlivěji odplášťují a jsou vhodné k použití v drsných podmínkách.

Přečtěte si celou zprávu zde

Nejsilnější článek řetězu: Řešení Lapp pro výrobu strojů a zařízení
(DOCX 63 KB )
28. 6. 2016

Česká společnost TOSHULIN vyrábí vertikální obráběcí centra na opracování obzvláště velkých součástí. Do těchto strojů používá osazené energetické řetězy od společnosti LAPP KABEL s.r.o.

Přečtěte si celou zprávu zde

LAPP KABEL zařídí lepší podmínky zaměstnancům. Holešovský závod přesune do Otrokovic
(DOCX 60 KB )
13. 5. 2016

Společnost LAPP KABEL s.r.o. zabývající se komplexním řešením v oblasti kabeláže průmyslových odvětví odhalila plány na přesun výrobního závodu z Holešova do Otrokovic na přelomu let 2016 a 2017. Nové zázemí v Otrokovicích poskytne zaměstnancům moderní pracovní prostředí a zákazníkům zároveň rychlejší servis.

Přečtěte si celou zprávu zde

Vyšší obrat, více zaměstnanců, vyšší zisk: Ziskový růst skupiny Lapp
(DOCX 67 KB )
27. 4. 2016

V uplynulém fiskálním roce 2014/2015 (1. října až 30. září) vykázala skupina Lapp se sídlem ve Stuttgartu významný růst obratu. Po dvou letech se stabilním obratem se obrat v uplynulém hospodářském roce zvýšil o 8,1 % a dosáhl hodnoty 886 milionů eur. Zisk před zdaněním se zvýšil o 11,3 % na 41,3 milionu eur. Počet zaměstnanců vzrostl na aktuálních přibližně 3 300 zaměstnanců.

Přečtěte si celou zprávu zde

Stánek Lapp Kabel na brněnském AMPERu a 5 hlavních produktových novinek
(DOC 80 KB )
2. 3. 2016

Brněnské výstaviště se letos opět stane dějištěm mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER a Lapp Kabel na něm nebude ani tentokrát chybět! V souladu s letošním mottem „Naše kabelová řešení šetří Váš čas“ se i Vy můžete na našem stánku bavit po celý den. A prohlédnout si přitom i pětici našich hlavních produktových novinek pro rok 2016.

Přečtěte si celou zprávu zde

Jasné koncepty skupiny Lapp pro Industry 4.0
(DOC 247 KB )
27. 1. 2016

O Industry 4.0 se intenzivně diskutuje již déle než čtyři roky. Cílem je přitom dosažení výhod ve výrobě pomocí tzv. inteligentní továrny (Smart Factory). Jde o schopnost změn, efektivitu využití zdrojů, ergonomickou konfiguraci a integraci zákazníků a obchodních partnerů do obchodních a výrobních procesů. Tato změna, která se často označuje jako 4. průmyslová revoluce, má za úkol zajistit firmám technický náskok v mezinárodní konkurenci.

Přečtěte si celou zprávu zde