E-mobilita

Nabíjecí systém, propojovací kabely a vysokonapěťová vedení.

emobilita

Systémová řešení skupiny Lapp jsou po celém světě známá nevyšší kvalitou a spolehlivostí. Více než 50 let zkušeností v oblasti výroby strojů a zařízení přináší užitek i výrobcům automobilů a jejich dodavatelům v situaci, kdy je nutné zdolávat nové výzvy u hybridních a elektrických vozidel.

Skupinu Lapp je možné považovat za průkopníka řešení v oblasti e-mobilita. Jako jeden z prvních vyvinul Lapp vyladěný, kompletní a sériové výroby schopný nabíjecí systém s kabely a konektory, které odpovídají nové normě VDE. Nabíjecí systém vyvinula skupina Lapp ve spolupráci se společností Bals Elektrotechnik GmbH ze Severního Porýní-Vestfálska.

Výrobky značky Lapp se však neuplatňují pouze u nabíjení, Lapp má vhodná řešení i pro splnění nových požadavků uvnitř hybridních a elektrických automobilů. Pro napájení elektromotorů nabízí Lapp patentovaná vysokonapěťová vedení. Přední výrobci automobilů a jejich dodavtelé kromě toho již nyní používají kabely a konektory firmy Lapp pro interní zapojení lithium-iontových baterií.

Leták "E-mobilita made by LAPP" ke stažení zde.

LAPP charge

E-Mobilita pro každého

Chci vědět více o LAPP e-mobilitě