Technické řešení

Chcete optimalizovat Vaše kabelové produkty?

Technick%C3%A9 poradenstvo teasernove

Kabelové řešení na míru Vašim potřebám

Technické řešení je jednou z forem technické podpory, kterou poskytuje společnost LAPP svým zákazníkům. Jedná se o komplexní proces od zjištění současného stavu až k návrhu nových řešení vedoucích k optimalizaci nákladů spojených s nákupem, použitím a provozem výrobků v zařízeních zhotovitele.

Cíl:

Na základě analýzy stávajícího stavu navrhnout úpravy a nová řešení, která povedou ke zvýšení efektivity výrobního procesu (snížení nákladů na konstrukci, vlastní výrobu, logistiku apod.)

Co je součástí technického řešení?

montazkabelu

Posouzení aplikace

Posouzení výběru a montáže kabelů a příslušenství

vyvoakd

Optimalizace sortimentu

Zjednodušení odebíraného sortimentu sdružením výro

komplexnireseni2

Návrh komplexního řešení a výstup

Dodávky komplexního řešení v podobě kabelové konfe

SEZNAMTE SE S NAŠIMI PRODUKTOVÝMI MANAŽERY

V případě zájmu o technickou podporu jsme Vám k dispozici a rádi pomůžeme s kabelovým řešením u Vašich aplikací.

bobh

Bohumír Haleš

Je produktový manažer zodpovědný za produktovou část týkající se datových, ethernetových, optických kabelů, ale také kabelů pro kolejová vozidla. Mimo kabely je také odborníkem, co se týče konektorů pro spolehlivé připojení kabelu.

✆ +420 725 756 812

hynekd

Hynek Dokoupil

Je produktový manažer zodpovědný za produktovou část týkající se připojovacích a ovládacích kabelů značky ÖLFLEX® a rád Vám pomůže s výběrem vhodného kabelu pro Vaši aplikaci. Ke kabelu Vám může pomoci nalézt vhodnou vývodku s krytím až IP69. Může také pomoci s výběrem vhodného kabelu pro nabíjení Vašeho elektrického vozu.

✆ +420 721 848 557

pavelv

Pavel Vlček

Je produktový manažer zodpovědný za produktovou část týkající se kabelového příslušenství a ochranných systémů pro kabely. Pokud budete potřebovat pomoc s výběrem vhodného vlečného (energetického) řetězu pro Vaši aplikaci můžete se na něj obrátit. Rád Vám také pomůže s výběrem správného značení pro Vaše kabely, stejně jako s výběrem vázacích pásek, nebo koncových dutinek.

✆ +420 724 865 051