AMPER 2013

Mezinárodní veletrh AMPER 2013

Buďte hvězdou ve svém oboru!

Video z veletrhu naleznete zde

Ačkoliv tomu počasí příliš nenasvědčovalo, v týdnu od 19. do 22. 3. 2013 se uskutečnil 21. ročník jarního elektrotechnického veletrhu AMPER.

Společnost LAPP KABEL s.r.o. zde „pod hvězdným nebem“ představila nejen široké portfolio svých produktů, které obsahuje více než 40 000 položek, ale především novinky z oblasti kabelů i kabelového příslušenství. Hlavní novinkou byl revitalizovaný ovládací kabel ÖLFLEX® CLASSIC 110, který od svého prvního uvedení na trh v roce 1970 prošel již několika inovacemi. Neustále se zvyšující požadavky trhu ve spojení s inovativním přístupem společnosti vedly ke zvýšení kvalifikace tohoto produktu pro ještě širší oblasti použití. Nová verze tohoto kabelu je odolná vůči olejům (dle normy DIN EN 50290-2-22, TM54) a vůči zkrutu, což je například podmínkou použití ve větrných elektrárnách WTG (TW-0 & TW-1). Kromě toho je nový kabel vhodný v omezené míře i pro použití v energetických řetězech a pro příležitostné namáhání střídavým ohybem. Dále má nový ÖLFLEX® CLASSIC 110 v porovnání se svým předchůdcem rozšířený teplotní rozsah, který je nyní v rozmezí od -15 °C do 70 °C a při pevném uložení až do -40 °C. To umožňuje jeho instalaci a ukládání i v chladných zimních měsících, což může přispět k úspoře nákladů. Při použití v energetických řetězech je teplotní rozsah -5 °C až 70 °C.

Mezi další novinky patří vysoce flexibilních kabely pro servomotory ÖLFLEX® SERVO FD 796 P, ÖLFLEX® CHAIN 896 P a ÖLFLEX® SERVO FD 798 CP. Informace o všech novinkách naleznete na našich webových stránkách.

Design stánku nebylo možné z hlavní cesty haly P přehlédnout. Dvě výrazné boční stěny stánku vyjadřovaly sílu celosvětové skupiny Lapp, oranžové oválné stěny patra pak vlajkovou loď produktového portfolia - ovládací a připojovací kabel ÖLFLEX®. Hvězdná tématika upozorňovala na motto společnosti pro tento rok: Buďte hvězdou ve svém oboru. Skupina Lapp je považována za špičku v oboru průmyslových kabelů a kabelového příslušenství. Široké portfolio inovativních a vysoce kvalitních produktů a spolehlivé služby umožňují i zákazníkům společnosti LAPP KABEL s.r.o. uvádět na trh špičkové výrobky a být hvězdou ve svém oboru.

Veletrh AMPER byl pro společnost LAPP KABEL s.r.o. velmi úspěšný. Na stánku se vystřídalo více návštěvníků než minulý rok, což bylo vidět i z obsazenosti stánku.

Důvodem byly nejen očekávané novinky v produktovém portfoliu a jako obvykle netradiční provedení stánku, ale jistě i kulinářská show v podobě molekulární kuchyně. Ta spočívá v přípravě pokrmů formou změny skupenství jiného pokrmu. Návštěvníci si mohli odnést například džus ve tvaru hvězdičky nebo ochutnat kouřící drink. Orientace na inovace byla tedy cítit z každého koutu stánku společnosti LAPP KABEL s.r.o.

 

AMPER 2013
AMPER 2013
AMPER 2013
AMPER 2013
AMPER 2013
AMPER 2013