AMPER 2014

Veletrh AMPER 2014

Produktové novinky, nový hlavní katalog i kouzelnická show...

Na stánku společnosti LAPP KABEL s.r.o. bylo během 22. ročníku elektrotechnického veletrhu AMPER Brno opět plno. Pod sloganem „Spolehlivý partner pro kabelové řešení“, který vystihuje 3 hlavní sdělení skupiny Lapp – spolehlivost, partnerství a kompletní řešení v oblasti kabelové techniky, představila společnost LAPP KABEL s.r.o. několik novinek z oblasti svých produktů a služeb.

A posuďte sami, co z nabídky společnosti LAPP KABEL s.r.o. přilákalo nejvíce návštěvníků.

Mezi hlavní produktové novinky, které zde byly představeny, patřil určitě tepelně odolný kabel ÖLFLEX® HEAT 125 SC, který, jak už napovídá sám název, je vhodný zejména pro aplikace s vysokými teplotami okolí a prostory se zvýšenými požadavky na požární ochranu, a zároveň je certifikován pro použití na moři. Nově představené kabely pro průmyslový Ethernet řady ETHERLINE®, které jsou určeny pro aplikace EtherCAT a EtherNet/IP, mají o 10 % menší vnější průměr díky paralelnímu uspořádání vodičů do hvězdicové čtyřky. PUR provedení Ethernet kabelů mají nyní podle UL AWM Style 51576 zkušební napětí 1000 V. Díky této změně mohou být tyto kabely uloženy v kabelovém svazku společně s napájecími kabely. Produktové portfolio optických kabelů HITRONIC® bylo doplněno o typy pro speciální použití. Jedna z novinek, HITRONIC® FIRE, zaručí uživatelům přenos dat i v podmínkách požáru. Kabel je testován podle normy IEC 60331-25. Produktovou skupinu SKINTOP® rozšířily novinky SKINTOP® INOX- nerezová vývodka určena pro čisté prostory, s certifikací EHEDG a s krytím IP68/ IP69K a vývodka SKINTOP® BS- METAL, která díky integrované spirále z poniklované oceli poskytuje odolnost proti ohybu v nejnáročnějších provozních podmínkách. Uživatelé ochranných hadic, které Lapp svým obchodním partnerům nabízí pod označením SILVYN®, se mohou těšit například na celoplastovou ochrannou hadici SILVYN® FG NM vhodnou do odvětví potravin a nápojů či šroubení SILVYN® MSK-M BRUSH k upevnění hadic s inovativním řešením BRUSH.

Všechny tyto novinky, stejně tak jako i další produkty skupiny Lapp, jste mohli shlédnout nejen u produktových pultů, ale i během kouzelnické show, při které je sympatický kouzelník vytahoval přímo z tištěného hlavního katalogu LAPP GROUP 2014/2015. A že se mnozí návštěvníci divili, co všechno se mu podařilo z jejich kapes během vystoupení vytáhnout! Na všechny produkty Lapp ovšem nedošlo, protože těch je více než 40 000, ale zase se objevila i holubička, někomu vzplála hlava či na pár vteřin zmizela jedna z hostesek.

Produkty Lapp Group je však možné díky stále většímu počtu vyhledávacích nástrojů a pomůcek nalézt nyní daleko snadněji a rychleji a nespoléhat přitom na kouzla a čáry. Mezi ty nejnovější nástroje patří určitě SKINTOP® vyhledávač kabelových vývodek nebo SPIRAL konfigurátor pro spirální kabely. Vše naleznete na našich stránkách www.lappgroup.cz.

Počet zaznamenaných návštěv stánku LAPP GROUP dosáhl počtu přes 450 a pro ty, kterým zůstaly nezodpovězeny některé technické či obchodní dotazy (tedy kromě těch, jak to bylo s těmi kouzly), je zde k dispozici tým produktových a obchodně technických manažerů, a to nejenom v sídle společnosti LAPP KABEL s.r.o. v Otrokovicích, ale i formou návštěvy přímo v místě Vašeho podnikání.


Video z kouzelnické show můžete zhlédnout zde

 

AMPER2014
AMPER2014
AMPER2014
AMPER2014
AMPER2014
AMPER2014