Stavebnice z Merkuru i americká kavárna, takový byl stánek Lapp Kabelu na brněnském AMPERu

Parta Lappáků, kterou jste mohli na stánku potkat během čtvrtka

Brněnské výstaviště se i v roce 2016 opět stalo dějištěm mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER a Lapp Kabel na něm ani tentokrát nechyběl! Na dvoupatrovém stánku se letos návštěvníci rozhodně nenudili. V souladu s mottem „Naše kabelová řešení šetří Váš čas. Vy se můžete bavit.“ se od úterý do pátku skutečně bavili. A nejenom o kabelech.

Společnost LAPP KABEL s.r.o. dlouhodobě poskytuje spolehlivá kabelová řešení, nabízí široký sortiment kabelové technologie a komplexní služby včetně možnosti nákupu on-line a návrhu a realizace kabelové konfekce na míru. Díky tomu šetří svým zákazníkům čas i peníze a s klidným svědomím jim tak zbude čas i na zábavu. A hlavně – spolupracovat se spolehlivým dodavatelem je vlastně také zábava!

Design letošního stánku připomínal svými prvky zábavní park. Klíčové obory a aplikace, kterými jsou výroba strojů a zařízení, robotika a automatizace nebo energetika a těžební průmysl, byly sestaveny ze stavebnice Merkur. V nabídce občerstvení nechyběly klasické americké hotdogy, sendviče ani popcorn a pro každého, kdo se rád fotí, byla připravená originální fotostěna.

Stánek LAPP KABEL s.r.o.

V posledních ročnících veletrhu byl znatelný trend klesající návštěvnosti stánku, což se v letošním roce ale nepotvrdilo. Stánek Lapp Kabelu přilákal stovky návštěvníků z řad zákazníků společnosti, odborné veřejnosti i studentů. Počet návštěvníků vrcholil vždy v celou hodinu, kdy probíhalo klání o největšího siláka – každý, kdo měl zájem, si mohl změřit svoji sílu na silovém kladivu.

Jako každý rok, i tentokrát Lapp Kabel na AMPERu představoval především své hlavní produktové novinky. Letos se jednalo o pětici nových produktů, v čele s vysoce odolnými kabely ÖLFLEX® 408 P a ÖLFLEX® 409 P, které byly také přihlášené do soutěže ZLATÝ AMPER 2016. Z produktové řady ÖLFLEX® se mezi novinky řadí ještě univerzální kabely s odolností až do +125 °C ÖLFLEX® HEAT 125 MC a ÖLFLEX® HEAT 125 C MC a nový kabel s černým vnějším pláštěm ÖLFLEX® CLASSIC 110 (BK). Řadu odolných kabelů ROBUST v letošním roce rozšíří kabely pro průmyslový Ethernet ETHERLINE® ROBUST a ETHERLINE® ROBUST FR. Seznam produktových novinek uzavírá nerezové šroubení SILVYN® HYGIENICpro hygienicky kritické aplikace.

 

Oficiální video z veletrhu můžete zhlédnout zde

 

Pět ukázek aplikací, sestavených ze stavebnice Merkur, ve kterých se používají kabely Lapp.
Největší borci, kteří si změřili síly na silovém kladivu, byli poctivě zapisovaní na tabuli.
Na stánku bylo živo doslova od rána do večera...
Produktová manažerka Pavla Polková prezentuje jednu z aktuálních produktových novinek - nerezové šroubení SILVYN® HYGIENIC.
Náš stánek vyrostl i do výšky a byli jsme tak vidět skoro přes celou výstavní halu.
Letos na stánku nechyběl ani Job Point, který byl určený především studentům.