Stavebnice z Merkuru i americká kavárna, takový byl stánek Lapp Kabelu na brněnském AMPERu

Brněnské výstaviště se i v roce 2016 opět stalo dějištěm mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER a Lapp Kabel na něm ani tentokrát nechyběl! Na dvoupatrovém stánku se letos návštěvníci rozhodně nenudili. V souladu s mottem „Naše kabelová řešení šetří Váš čas. Vy se můžete bavit.“ se od úterý do pátku skutečně bavili. A nejenom o kabelech.

Společnost LAPP KABEL s.r.o. dlouhodobě poskytuje spolehlivá kabelová řešení, nabízí široký sortiment kabelové technologie a komplexní služby včetně možnosti nákupu on-line a návrhu a realizace kabelové konfekce na míru. Díky tomu šetří svým zákazníkům čas i peníze a s klidným svědomím jim tak zbude čas i na zábavu. A hlavně – spolupracovat se spolehlivým dodavatelem je vlastně také zábava!

Design letošního stánku připomínal svými prvky zábavní park. Klíčové obory a aplikace, kterými jsou výroba strojů a zařízení, robotika a automatizace nebo energetika a těžební průmysl, byly sestaveny ze stavebnice Merkur. V nabídce občerstvení nechyběly klasické americké hotdogy, sendviče ani popcorn a pro každého, kdo se rád fotí, byla připravená originální fotostěna.

V posledních ročnících veletrhu byl znatelný trend klesající návštěvnosti stánku, což se v letošním roce ale nepotvrdilo. Stánek Lapp Kabelu přilákal stovky návštěvníků z řad zákazníků společnosti, odborné veřejnosti i studentů. Počet návštěvníků vrcholil vždy v celou hodinu, kdy probíhalo klání o největšího siláka – každý, kdo měl zájem, si mohl změřit svoji sílu na silovém kladivu.

Jako každý rok, i tentokrát Lapp Kabel na AMPERu představoval především své hlavní produktové novinky. Letos se jednalo o pětici nových produktů, v čele s vysoce odolnými kabely ÖLFLEX® 408 P a ÖLFLEX® 409 P, které byly také přihlášené do soutěže ZLATÝ AMPER 2016. Z produktové řady ÖLFLEX® se mezi novinky řadí ještě univerzální kabely s odolností až do +125 °C ÖLFLEX® HEAT 125 MC a ÖLFLEX® HEAT 125 C MC a nový kabel s černým vnějším pláštěm ÖLFLEX® CLASSIC 110 (BK). Řadu odolných kabelů ROBUST v letošním roce rozšíří kabely pro průmyslový Ethernet ETHERLINE® ROBUST a ETHERLINE® ROBUST FR. Seznam produktových novinek uzavírá nerezové šroubení SILVYN® HYGIENIC pro hygienicky kritické aplikace.

 

Oficiální video z veletrhu můžete zhlédnout zde