ELOSYS 2013

Veletrh ELOSYS 2013 v Trenčíně

Ve dnech 15. – 18. 10. 2013 jsme se již tradičně zúčastnili veletrhu ELOSYS v Trenčíně.  Stejně tak jako na jarním AMPERu v Brně byl design stánku inspirován mottem naší společnosti pro tento rok: Buďte hvězdou ve svém oboru.

Skupina Lapp je považována za špičku v oboru průmyslových kabelů a kabelového příslušenství. Široké portfolio inovativních a vysoce kvalitních produktů a spolehlivé služby umožňují i zákazníkům společnosti LAPP KABEL s.r.o. uvádět na trh špičkové výrobky a být hvězdami ve svém oboru. Boční stěny stánku poseté reálnými souhvězdími již zdaleka poutaly pozornost kolemjdoucích. Zákazníci si mohli vyzkoušet své hvězdářské znalosti a na stánku najít Malý i Velký vůz, ale i další hvězdná seskupení. Oranžová spojnice symbolizovala ovládací a připojovací kabel ÖLFLEX®, který je vlajkovou lodí produktového portfolia LAPP.

Výjimečný design stánku ohodnotila i veletržní komise - letos jsme získali krásné čestné uznání za nejlepší expozici.

Hlavní novinkou veletrhu byla vývodka SKINTOP® INOX - speciální nerezová vývodka vhodná pro čisté prostory - např. farmaceutický průmysl, potravinářský průmysl, nápojovou techniku a pivovary. Její speciální design dovoluje snadné čistění a současně zabraňuje tvorbě usazenin v závitech, dutinách a omezuje tak možnou kontaminaci. Vývodka SKINTOP® INOX prokazuje zvýšenou odolnost proti korozi a její odolnost proti mořské vodě umožňuje použití také v on- a offshore aplikacích.


Video z veletrhu naleznete zde

 

ELOSYS 2013
ELOSYS 2013
ELOSYS 2013