Bezpečně doručené… I díky kabelům Lapp!

Bezobslužné robotické tahače CEITruck s periferními jednotkami zabezpečují distribuci materiálu po předdefinovaných dráhách ve výrobních halách. Samozřejmostí je monitorovací a řídicí bezdrátový systém a automatické nabíjení. Využitím automatického logistického systému od společnosti CEIT zvyšují firmy svoji produktivitu a zároveň snižují logistické náklady.

Sofistikovaný bezobslužný systém je vybavený elektronikou a kabeláží, která musí spolehlivě fungovat při plném provozu výrobních linek, a to i v náročném prostředí s mnoha možnými zdroji elektromagnetického rušení. Proto používá firma CEIT při výrobě robotických tahačů produkty skupiny Lapp, např. stíněné ovládací kabely ÖLFLEX® CLASSIC 115 CY a ÖLFLEX® STATIC CY v kombinaci s kabelovými vývodkami SKINTOP® MS-SC-M pro připojení stínění.

K bezchybné komunikaci přispívají datové kabely UNITRONIC® BUS a kabely pro snímače a akční členy UNITRONIC® SENSOR. Díky elektromagneticky kompatibilnímu řešení kabeláže se tahače přesouvají po hale bezpečně a materiál, který je nutné přemisťovat ve výrobě, je spolehlivě doručený na správné místo.

 

Více o automatických logistických systémech na videu