COVID-19 aktuální informace

COVID-19: Aktuální informace

Milí zákazníci,

zdraví našich zákazníků a zaměstnanců je u nás na prvním místě. Přijímáme veškerá opatření, abychom pro Vás zachovali naši nabídku služeb co možná nejlépe, navzdory současnému vývoji. Doporučení a rady ministerstva zdravotnictví bereme velmi vážně a pečlivě je sledujeme. Abychom chránili naše zaměstnance, neustále upravujeme naše bezpečnostní opatření.

Transparentnost je pro nás důležitá. Proto najdete přehled všech důležitých informací a poznámek zde. Věnujte prosím pozornost době aktualizace.

V našich FAQs (často kladených otázkách) najdete také odpovědi na momentálně nejdůležitější otázky zákazníků.

Aktualizováno 30. 03. 2020

Zásoby a dodací lhůty.

Naše decentralizované logistické procesy umožnily dosud reagovat na omezení obchodu a logistiky a provést okamžité úpravy. Naše současná nákupní strategie z více zdrojů navíc pomáhá minimalizovat překážky v dodávkách. Proto v současné době očekáváme jen mírné zpoždění v dodávkách. Pokud chcete sledovat svou zásilku, můžete použít naši funkci Track & Trace.

Objednávky lze zadávat jako obvykle. Použijte například náš LAPP e-shop a e-služby k přímému zobrazení dostupnosti a dodacích lhůt nebo ke správě Vašich dokumentů.

Prosíme Vás o trochu trpělivosti, pokud Vaše zboží nedorazí ve stanovenou dobu. Současná situace nám všem přináší výzvy a my děláme vše pro to, abychom naše procesy přizpůsobili současné situaci.

Dostupnost zákaznického servisu

Náš zákaznický servis je tu pro Vás jako obvykle!

V případě jakýchkoli dotazů se prosím obraťte na náš zákaznický servis. Můžete nás kontaktovat od pondělí do čtvrtka v čase od 7:00 do 16:30 hodin a v pátek v čase od 7:00 do 16:00 hodin na telefonním čísle +420 573 501 011 nebo e-mailem na adrese info(at)lappgroup.cz.

 

Interní opatření k zabránění šíření infekcí COVID-19

Ústřední pracovní skupina složená z mezinárodních zaměstnanců LAPP se intenzivně zabývá tématem COVID-19. Neustále komunikuje se zdravotnickými institucemi a pobočkami LAPP. Všechny příslušné informace a pokyny jsou okamžitě implementovány do opatření a sdělovány všem zaměstnancům.

Dosud byla přijata následující bezpečnostní opatření:

·           K ochraně našich zaměstnanců platí až do odvolání ustanovení o práci z domova (home office). Tímto způsobem chceme čelit dalšímu šíření viru COVID-19 a zabránit infekcím.

·           Návštěvy a pořádání akcí byly až do odvolání zakázány.

·           Kromě vnitřních cestovních omezení platí oficiální vládní zákazy cestování a další nařízení související s COVID-19.

·           Všechny vstupní prostory byly vybaveny dostatečnými možnostmi dezinfekce pro návštěvníky a zaměstnance. Kromě toho jsme zvýšili intervaly a intenzitu čištění všech budov.

·           Z důvodu nezbytné transparentnosti a možnosti vyvozovat závěry jsme zpřísnili naše pravidla návštěv pro všechny kancelářské budovy a při registraci jsme přidali další informační pole. To platí jak pro externí návštěvníky, tak pro interní zaměstnance. Pokud se použijí kritéria, jako je návštěva rizikových oblastí během posledních 14 dnů, nemůžeme v tuto chvíli umožnit přístup a musíme požádat o porozumění.

Zavázali jsme se chránit zdraví našich zaměstnanců a zákazníků a předem Vám děkujeme za pochopení při eventuálních zpožděních nebo nepříjemnostech způsobených COVID-19.

Jménem celé společnosti doufáme, že všichni projdou touto situací zdraví a bez újmy. Budeme Vás ihned informovat, jakmile se objeví nové zprávy o aktuální situaci.

Další informace ke COVID-19 jsou k dispozici na informační stránce Ministerstva zdravotnictví České republiky.

Zůstaňte zdraví!

Váš tým LAPP