Firemní školka OSKÁREK

FS Oskarek final2

Firemní školka Oskárek vznikla z nápadu jednoho ze zaměstnanců společnosti LAPP KABEL s.r.o. a jejím cílem bylo pomoci zaměstnancům při slaďování rodinného a pracovního života. Školka byla pojmenována po zakladateli společnosti Oskaru Lappovi a byla otevřena v září 2013 v Otrokovicích.

Školka se v řadě bodů vymyká standardním zařízením – je určena pro děti již od 2 let věku, má prodlouženou provozní dobu od 5:30 do 18:00 hodin a funguje i v průběhu letních prázdnin. K dalším výhodám školky patří menší počet dětí ve třídách s kvalifikovaným personálem, individuální přístup k dětem i jejich rodičům, různorodé vzdělávací, zájmové i nadstandardní aktivity a kvalitní vzdělávací program. Školka umožňuje také konzultace s odborníky, adaptační programy pro děti a individuálně připravuje předškolní děti pro vstup do základní školy. Několikrát do roka pořádá také společné akce pro rodiče s dětmi.

Školka má ve své nové budově s moderním vybavením 3 třídy s celkovou kapacitou 42 dětí. Dvě třídy jsou určené pro děti ve věku od 3 do 6 let, třetí třída je určena pro děti od 2 do 3 let. Každá třída má také venkovní terasu, která zvětšuje jejich prostor a kolem školky je velká zahrada.

V roce 2014 získala společnost LAPP KABEL s.r.o. 3. místo s projektem Firemní školka Oskárek v soutěži o nejlepší HR projekt. Více informací a promo video naleznete zde.


Více informací o školce naleznete na: www.skolkaoskarek.cz