Dětský domov Lazy

Část léta 2014 si děti z Dětského domova Lazy opět užily v prosluněné Itálii


Děti z Dětského domova Zlín navštívily slunnou Itálii

Několik krásných letních dní mohly prožít děti z Dětského domova Lazy díky finanční podpoře, kterou bychom jinak vynaložili na realizaci, tisk a odeslání vánočních a novoročních přání. Jsme rádi, že vodní radovánky, stavění hradů z písku i pravá italská zmrzlina dětěm vykouzlili úsměv na rtech. Jak se dětem na letním pobytu líbilo můžete ostatně posoudit sami :-)


Děti z Dětského domova Zlín-Lazy vyrazily na expedici Mallorca

Krásné vzpomínky na léto zůstaly i díky naší podpoře dětem z Dětského domova na Lazech. Některé měly možnost prvně se podívat k moři, byly na ozdravném a turistickém pobytu a také si užily táborových radostí. Zkrátka léto jak má pro malé uličníky být.


Úsměvy dětí ze zlínského Dětského domova rozzářilo slunce v italském San Benedetto del Tronto

Jsme rádi, že jsme i v roce 2011 mohli udělat radost dětem ze Speciální školy ve Zlíně na Lazech a umožnili jim prožít zážitek, na který budou moci dlouho vzpomínat. Díky finančním prostředkům, které bychom vynaložili na realizaci, tisk a odeslání vánočních a novoročních přání, děti z Dětského domova navštívily o letních prázdninách zemi plnou slunce - užily si radovánek v moři a na písečné pláži, svezly se na kolotočích, ochutnaly skvělou italskou zmrzlinu a měly se zkrátka báječně.