LAPP v ČR a SR

Budova hala

Společnostem LAPP Czech Republic s.r.o. a LAPP Slovakia s.r.o. se daří dlouhodobě a úspěšně rozvíjet obchodní spolupráci se svými zákazníky v České a Slovenské republice, trvale dynamicky růst a díky tomu být velmi úspěšnou a uznávanou součástí nadnárodního holdingu LAPP. S tímto výsledkem jsme se však nechtěli spokojit, a proto jsme se rozhodli v budoucnu dalším rovnoměrným rozšiřováním aktivit v oblastech zákaznického servisu, konstrukce, vývoje, výroby, logistiky a služeb zvýšit celkový počet zaměstnanců z dnešních 155 na 300. Tato skutečnost vedla k zásadnímu rozhodnutí vybudovat nové firemní zázemí, které bylo jednoznačně podpořeno majiteli společnosti, rodinou Lapp.

Celý rozhodovací proces byl v roce 2007 završen zahájením výstavby nových administrativních, vývojových, výrobních a skladovacích prostor, které nám měly umožnit vytvořit ideální podmínky pro realizaci našich rozvojových plánů. V těsné blízkosti obchodního střediska Centro Zlín ve Zlíně - Malenovicích tak vyrostlo nové Logistické a administrativní centrum společnosti LAPP Czech Republic s.r.o. a LAPP Slovakia s.r.o., jehož provoz byl zahájen na jaře roku 2008. Díky této změně jsme schopni ještě lépe reagovat na Vaše požadavky, uspokojovat Vaše potřeby a přesvědčit Vás, že spolupracovat s námi se Vám prostě vyplatí!

V květnu 2009 bylo nové administrativní a logistické centrum oceněno jako Stavba roku 2008 Zlínského kraje v kategorii "Průmyslové a zemědělské stavby".