O LAPPu

Sídlo společnosti ve Stuttgartu

Sídlo společnosti ve Stuttgartu

LAPP: Toto jméno znamená inovativní řešení. Naše značka vyjadřuje kvalitu, zákaznický servis, hluboké znalosti odvětví a aplikací, ve kterých se naše výrobky používají.

 

V roce 1957 Oskar Lapp uvedl na trh první průmyslově vyráběný ovládací kabel na světě - ÖLFLEX®. O dva roky později založil dnešní U. I. LAPP GmbH, kmenový podnik skupiny LAPP.

Dnes se výroba kabelů a vodičů LAPP zaměřuje na řadu oborů a trhů: výroba strojů a zařízení, automobilový průmysl, MaR technologie, elektrické a instalační inženýrství, elektronické zpracování dat a další.

Produkty LAPP jsou vyráběny ve vlastních výrobních závodech.

Naši zákazníci oceňují naši odbornost a služby. V našem portofoliu nabízíme více než 40 000 produktů. Chceme vždy  nabídnout nejlepší řešení. Pokud zákazník v našem katalogu nenajde, co hledá, naši experti jsou připraveni společně vyvinout řešení.

LAPP dodává do všech koutů světa a většina produktů je připravena k rychlému dodání. Abychom  mohli zaručit vždy perfektní služby máme k dispozici vývojová centra, výrobní zařízení a sklady po celém světě. Se 44 ​​prodejními společnostmi po celém světě mají naši zákazníci vždy na koho se obrátit.

 

Aktuální informace:

  • celosvětový obrat: ‎€ 1,9 miliardy (konsolidovaně) 
  • celosvětově 5 050 zaměstnanců 
  • 18 produktových kategorií, 43 prodejních společností po celém světě
  • více než 40 000 produktů