Mobilita

Způsob, jakým se pohybujeme, a také to, jak cestujeme udržitelně a jak přepravujeme zboží, prochází v současné době zásadní změnou. Souvisí to s výzvami, které přináší klimatická krize, ale také s otázkami, jako je digitalizace a bydlení. Ve společnosti LAPP chceme aktivně pomáhat utvářet tuto cestu k budoucnosti mobility - a máme vizi!

Chceme například, aby byla elektromobilita dostupná pro každého. Opravdu pro každého! S nabíjením elektromobilu byste si neměli dělat starosti. Mělo by to být snadné a nekomplikované - a zábavné! Proto každý den tvrdě pracujeme na vývoji řešení nabíjení, která jsou právě taková: snadná a flexibilní.

Kromě toho jsme využili naše desetileté zkušenosti dodavatele kompletního sortimentu řešení elektrického připojení, abychom navázali na naše portfolio a rozšířili naše znalosti v oblasti železniční techniky. Potřeba systémů pro železniční dopravu celosvětově roste. Tento trend zase slibuje zajímavé perspektivy pro železniční průmysl. Zpřísňují se také požadavky na kvalitu a bezpečnost - zejména ty, které se týkají požární ochrany - kladené na výrobky.

Kolejová vozidla

Kabely pro drážní aplikace

E-mobilita

Kabelové řešení