Kolejová vozidla

Růst populace ve světě ve spojení s rostoucí urbanizací zvyšuje poptávku po kolejových dopravních systémech. To představuje velkou výzvu pro železniční techniku v některých oblastech Asie, na Středním východě, ve východní Evropě, Latinské Americe a nyní i v Africe. Dokonce i v průmyslových zemích Evropy s jejich velkou hustotou dopravní infrastruktury roste trh nadměrnou rychlostí především v dopravě na krátké vzdálenosti.

train nov%C3%BD

Certifikované produkty dostupné skladem

Trh kolejových vozidel je pro nás jednou z nejdůležitějších rozvojových obchodních aktivit, na kterou jsme se pečlivě připravovali několik let a výstupem je kromě šířky sortimentu i vysoká skladová dostupnost a výhodná cena. Produktová řada speciálních kabelů ÖLFLEX® TRAIN byla vyvíjena tak, aby splňovala Vaše nejvyšší požadavky na kvalitu a odolnost a zároveň vyhovovala mezinárodním standardům a normám. Naše řešení je založeno na těchto základech:

➤ Certifikace IRIS

➤ Vlastní výroba elektronově zesítěných kabelů

➤ Konstrukce kabelů podle EN standardů (EN 50306, EN 50264)

➤ Zkušenosti na trhu s kolejovými vozidly

➤ Krátké dodací lhůty, skladová dostupnost

➤ Malá objednací množství a balení

➤ Možnost komplexních dodávek kabelů, konektorů, kabelových vývodek, ochranných hadic, označovacích systémů a příslušenství

➤ Řešení na míru dle požadavků zákazníka

Úspěšná aplikace

Jedním z našich referenčních odběratelů je korejský výrobce Hyundai-Rotem. Svoji důvěru nám již po řadu let projevuje tím, že námi dodávanými kabely vybavuje své vysokorychlostní vlaky určené pro novou linku Korea Train eXpress (KTX) vedoucí ze Soulu do města Mokpo. Hyundai-Rotem se spoléhá na vysokou kvalitu výrobků a vynikající logistiku. Při výběru dodavatele je dokázala přesvědčit především kvalita produktů a spolehlivost dodávek.

KTX suseo LK foto

x