Potravinářský a nápojový průmysl

Je jen málo oborů, které by měly tolik aspektů a byly tak náročné na požadavky týkající se provozních podmínek, jako je potravinářský průmysl a výroba nápojů. Vysoké požadavky na hygienu a čistotu, které jsou pro průmysl zpracování potravin charakteristické, se týkají i elektrických komponent.

Na kabely a příslušenství ve výrobě potravin a nápojů, jakož i plnicích a balicích linek potravin, jsou kladeny mnohostranné požadavky. Musejí odolávat nejrůznějšímu chemickému, tepelnému i mechanickému zatížení, aby je bylo možno používat také v chlazených a mokrých prostorách a přitom bezpečně plnily svou funkci.

Při výrobě potravin má nejvyšší prioritu hygiena. Proto má zvláštní význam odolnost proti agresivním kyselým a alkalickým průmyslovým čisticím prostředkům, které se běžně používají v čisticích procesech.

Spolupracujeme s řadou partnerů v různých oblastech výroby potravin a nápojů a jsme dobře obeznámeni se specifickými požadavky charakteristickými pro toto odvětví. Proto jsme schopni nabídnout kvalitní řešení pro mnoho aplikací.

ÖLFLEX® Připojovací a ovládací kabely

UNITRONIC® Systémy datové komunikace

Kabelové příslušenství pro potravinářský průmysl

Hledáte řešení na míru, chcete ušetřit čas a mít zároveň záruku funkčnosti?

HLEDÁTE ÖLFLEX® CONNECT!