Průmyslová komunikace

Průmysl 4.0 je označení pro současný trend digitalizace, s ní související automatizace výroby a změn na trhu práce, které s sebou přinese. Tento trend sebou nese především zefektivnění veškerých procesů ve výrobě.

LAPP neustále rozšiřuje své portfolio na základě nových požadavků trhu a zvyšující se požadavky na chytré továrny, rychlost a mnozštví přenesených dat se promítají do sortimentu nových produktů, které jsou v souladu s tímto trendem. Vyberte si vhodné produktové řešení v naší interaktivní aplikaci.

Průmyslová komunikace - řešení od LAPPu

Nabízíme kompletní řešení pro továrny, stroje a systémy. Naše produkty jsou optimálně navržené a extrémně odolné. Naše produktová nabídka vám pomůže ke zvýšení efektivity v oblasti nákupu a logistiky a dá vám jistotu , že vaše aplikace budou vždy spolehlivě fungovat

Přehled produktů Popis
ETHERLINE® Systémy datové komunikace pro technologii ethernet. Kompletní výrobní program kabelů, konektorů, propojů  a příslušenství pro síťové aplikace.
UNITRONIC® Systémy pro přesnos dat nejen pro průmyslové aplikace.. Datové a sběrnicové kabely, konektory a propoje M8/M12 a moduly I/O od jednoho dodavatele.
EPIC® DATA Konektory pro průmyslový ethernet a sběrnice (RJ45, M8/M12, Sub-D)
HITRONIC® Optické systémy přenosu dat pro typy optických vláken POF (plastové optické jádro), PCF (skleněné optické jádro s plastovým obložením) a GOF (skleněné optické vlákno).

Vyzkoušejte řešení na míru ÖLFLEX® CONNECT