Průmyslová komunikace

Průmysl 4.0 je označení pro současný trend digitalizace, který zásadně změní způsob, jakým žijeme, pracujeme a komunikujeme. Na základě nových požadavků trhu neustále rozšiřujeme své portfolio. A také se zvyšují požadavky na chytré továrny, rychlost přenosu a množství přenesených dat, které jsou v souladu s tímto trendem.

1200x628

Nabízíme kompletní a komplexní řešení pro továrny, stroje a systémy. Naše produkty Vám umožní zvýšit efektivitu v oblasti nákupu a logistiky a dá vám jistotu, že Vaše aplikace bude spolehlivě fungovat.

UNITRONIC® systémy pro přenos dat


ETHERLINE® systémy pro přenos dat


HITRONIC® optické systémy přenosu dat


EPIC® průmyslové konektory


Single Pair Ethernet


ETHERLINE® ACCESS průmyslové switche a a


Přehled produktů Popis
ETHERLINE® Systémy datové komunikace pro technologii ethernet. Kompletní výrobní program kabelů, konektorů, propojů  a příslušenství pro síťové aplikace.
UNITRONIC® Systémy pro přesnos dat nejen pro průmyslové aplikace.. Datové a sběrnicové kabely, konektory a propoje M8/M12 a moduly I/O od jednoho dodavatele.
EPIC® DATA Konektory pro průmyslový ethernet a sběrnice (RJ45, M8/M12, Sub-D)
HITRONIC® Optické systémy přenosu dat pro typy optických vláken POF (plastové optické jádro), PCF (skleněné optické jádro s plastovým obložením) a GOF (skleněné optické vlákno).