Provozní sběrnice / průmyslový Ethernet

UNITRONIC® je obchodní označení skupiny Lapp pro produkty se zaměřením na průmyslové sběrnice, senzoriku nebo přenos nízkofrekvenčních signálů. Díky celosvětové působnosti a naší neustálé snaze být tam, kde jste vy, zahrnuje naše portfolio všechny světově zavedené sběrnicové systémy, mezi nimiž nemohou chybět například:

Všechny tyto a mnohé další naleznete zde.

Pro výše uvedené systémy nabízíme kabely a konektory, které jsou vybaveny standardizovanou připojovací technologií a současně vysokou třídou průmyslové ochrany. Jak může vypadat řešení např. sběrnicového systému PROFINET od skupiny Lapp naleznete na níže uvedeném příkladu:

PRŮMYSLOVÝ ETHERNET A STRUKTUROVANÁ KABELÁŽ BUDOV

ETHERLINE® označuje produkty skupiny Lapp zaměřené na systém datové komunikace Ethernet a průmyslový Ethernet. V současné době se vývoj mnoha společností začíná ubírat ve velké míře ke standardu PROFINET, a protože chceme držet krok s technologickým vývojem našich zákazníků, nabízí i skupina Lapp široké portfolio se zaměřením právě na tuto skupinu produktů.

Příklad uplatnění produktů od skupiny Lapp v systému PROFIBUS je názorně zobrazen na modelu robotického pracoviště níže.

Nabízíme komplexní řešení pro:

➤ Strukturovanou kabeláž budov Cat.5 až Cat.7A
➤ Průmyslový Ethernet Cat.5 až Cat.7
➤ Oblast vysoce flexibilních aplikací (energetické řetězy)
➤ Robotické aplikace (vysoce flexibilní použití s torzním namáháním)
➤ Speciální aplikace (odolnost vůči plameni PH 120, chemicky odolné kabely apod.)