Robotika

Koncepce průmyslu bez robotů je v dnešní době nemyslitelná. Jejich přínos znamená i to, že se dnes robotická technologie stala jednou z nejdynamičtějších oblastí rozvoje. A kabely v tom hrají mimořádně důležitou roli.

robotics 986x356

Robotické manipulátory jsou využívány v mnoha průmyslových odvětvích, kde se staly základní součástí složitých výrobních procesů. Jsou stále v pohybu. Musí pracovat přesně a spolehlivě, a to i při největším zatížení, stejně jako příslušné kabely, komponenty a kabelové systémy.

Robotická konfekce přímo na míru

U nás v Lappu jsme si plně vědomi všech ekonomických důsledků, které způsobuje odstavení robota z důvodu poruchy. Proto je naší hlavní snahou Vám nabídnout kompletní kabelové svazky pro co nejrychlejší výměnu a zpětné uvedení robota do provozu.

V případě vašeho zájmu se můžete kdykoliv obrátit na náš zkušený tým systémových inženýrů nebo přímo na produktovou manažerku Pavlu Borovianovou.

Výhody produktů Lapp pro robotiku

➤ Kabely jsou konstruovány pro současné ohýbání a stáčení do zkrutu
➤ Vysoká mechanická odolnost zaručuje dlouhou životnost při použití ve víceosých kloubových robotech
➤ V sortimentu skupiny Lapp naleznete robotická řešení pro oblasti napájecích a ovládacích kabelů, sběrnicových systémů a Ethernetu nebo také v oblasti optických kabelů

 

Připojovací a ovládací kabely

Systémy přenosu dat

Speciální kabely pro robotiku