ELCAD A ENGINEERING BASE

Knihovny výrobků LAPP pro Váš projekční software ELCAD. Tisíce položek předního světového výrobce a dodavatele kabelů, vodičů, konektorů a kabelového příslušenství firmy LAPP, které jsou ověřeny 40-ti letou tradicí, se ocitnou během několika sekund ve Vašem počítači. „Perly“ dnešní elektrotechniky skryté pod obchodními značkami ÖLFLEX®, UNITRONIC®, HITRONIC®, SKINTOP®, EPIC® či FLEXIMARK® budou čekat, až je objevíte. Proto, abyste měli co nejvíce informací při hledání té nejvhodnější položky pro Vaši aplikaci, jsou knihovny produktů pro ELCAD vybaveny co nejvíce informacemi o každé položce.

Naleznete zde informace jako:

  • objednací číslo
  • informace o materoálu pláště
  • teplotní rozsah
  • zkušební a provozní napětí
  • počty žil
  • barevné kombinace a možnosti

Projektant tak může v běžných případech odložit několika kilogramový katalog LAPP ze svého stolu a spolehnout se na přehledně uspořádané informace v elektronické knihovně pro programy ELCAD.

 

Engeneering base

Engineering Base 
Nastupující inženýrská projekční platforma nové generace založená na současné IT architektuře. Zpracování on-line propojené elektro, procesní a instrumentation dokumentace v rámci jedné společné databáze. Engineering Base nachází široké uplatnění napříč všemi obory průmyslu a umožňuje optimalizovat projekční a konstrukční procesy uvnitř firmy.

Knihovny ke stažení naleznete zde:

ELCAD logo WEB

ELCAD
Profesionální elektro-CAD zaměřený na oblast průmyslové automatizace, teplárenství a energetiky.
Systém umožňující efektivní tvorbu elektro dokumentace s podporou speciálních funkcí a redukující potřebný čas a chybovost při vytváření a následných změnách dokumentace.

Knihovny ke stažení naleznete zde: