Konfigurátor optických kabelů

Rychlý, snadný a přehledný. To je náš nový konfigurátor optických kabelů.

Rostoucí množství dat a zvyšující se požadavky na přenos dat instalacemi s optickými kabely vytváří silnou poptávku po produktech s optickými vlákny. S konfigurátorem optických kabelů LAPP můžete rychle a snadno vytvořit optický propojovací kabel.

LWL-onfigurator DE

LAPP nabízí kabely pro vnitřní, venkovní a univerzální použití. V závislosti na aplikaci si můžete vybrat z různých typů vláken: polymerních optických vláken (POF), skleněných vláken krytých polymerem (PCF) a skleněných vláken (GOF).

Důvěřujte kvalitním produktům a službám

Naše produktové portfolio Vám nabízí optické kabely s různými typy uložení optických vláken, kabely s centrální ochrannou trubičkou, breakout i prostorově úsporné mini breakout kabely. V závislosti na typu kabelu můžete svou sestavu kombinovat s nejběžnějšími typy konektorů, jako jsou FC, ST, SC, LC, E-2000 a dalšími. Aby se zabránilo poškození kabelu během montáže, mohou být sestavy optických kabelů doplněny o prvek na odlehčení tahu na jedné nebo obou stranách.

Otestujte naše dlouholeté zkušenosti a odbornost ve výrobě a montáži optických kabelů s našimi značkami HITRONIC® HUN, HQN, HQW, HQW PLUS, FIRE, TORSION, HUW, HVN, HRH, HDH a HDM. Kabely z optických vláken jsou k dispozici v provedení singlemode (OS, Optical Fiber Singlemode, OS2) a multimode (OM, Optical Fiber Multimode, OM1, OM2, OM3 nebo OM4).

Jsme Vaším partnerem pro sofistikované optické kabely a technologii připojení optických vláken

Vorkonfektionierte LWL Kabel

Nabízíme rychlý způsob, jak vytvořit Vámi požadovaný a nakonfigurovaný optický propojovací kabel. To Vám ušetří cenný čas a Vy se můžete soustředit na jiné věci.

Jak konfigurovat? Podívejte se na náš krátký videonávod: