Výtahy a manipulační technika

V případě aplikací týkajících se manipulace s materiálem nabízí Lapp široký sortiment připojovacích a ovládacích kabelů ÖLFLEX®, datových kabelů UNITRONIC® a množství kabelového příslušenství.

Výtahy a manipulační technika

Naše řada kabelů pro výtahy a přepravní zařízení umožňuje použití našich kabelů na aplikacích, kde jsou kabely navíjeny, pohybují se přes kladkové mechanismy nebo odolávají zatížení v tahu. Dodáváme kulaté i ploché výtahové kabely i kabely a systémy kabelových vozíků pro jejich uložení a vedení.

Společnost Lapp dodává kompletní systémová řešení. Jako globální hráč s celosvětovou obchodní sítí a mnoha výrobními závody dokážeme Váš obchod podporovat v rámci mnoha regionů celého světa.

 

Ověřená kvalita

Kvalita kabelů Lapp je pravidelně testována v našem zkušebním centru a laboratořích. Provádíme například testy odolnosti na zkušební stolici, která je speciálně vyvinuta pro kabely vhodné k navíjení na bubny typu ÖLFLEX® CRANE.  Dle požadavků lze upravovat parametry jako rychlost navíjení a tahové zatížení. Věnujeme pozornost kvalitě, proto se na naše výrobky můžete spolehnout.

 

Zákaznická řešení

Nemůžete pro svou aplikaci najít vhodný standardní výrobek? Náš tým specialistů podporovaný testovacím centrem dokáže vyvinout zákaznicky specifická řešení tak, aby splňovala Vaše požadavky. Ke konkrétním aplikacím můžeme zajistit poradenství přímo na místě.

ÖLFLEX® Připojovací a ovládací kabely, dopravní technika
Navíjení a odvíjení z bubnu   
ÖLFLEX® CRANE NSHTÖU
ÖLFLEX® CRANE VS (N)SHTÖU
ÖLFLEX® CRANE PUR

S nosným prvkem   
ÖLFLEX® CRANE

Pro závěsné ovladače   
ÖLFLEX® CRANE 2ST

Pro výtahy   
ÖLFLEX® LIFT N

Ploché kabely   
ÖLFLEX® CRANE F
ÖLFLEX® CRANE CF
ÖLFLEX® LIFT F

SKINTOP® Kabelové vývodky
Kabelové vývodky pro ploché kabely   
SKINDICHT® SVFK-M
SKINDICHT® SVF-M

Příslušenství
Vedení a upevňování kabelů   
Kabelové klínové svorky